щонеділі 15:00 12678

Дембель

На 2+2 ПРЕМ'ЄРА соціального проекту Дембель.

Дембель – соціальний проект телеканалу 2+2 про допомогу у подоланні юридичних, психологічних, побутових, медичних та інших проблем, з якими стикаються  демобілізовані учасники АТО, їхні рідні і близькі, члени родин загиблих, про боротьбу з байдужістю бюрократів і нерозумінням з боку "мирного" суспільства. "Дембель" розповість глядачам 2+2 життєві історії ветеранів АТО,  які після демобілізації зіткнулись з відвертим порушенням своїх прав, пережили складні психологічні ситуації, але вирішили не припиняти боротьби за право на якісне мирне життя й досягли обнадійливих результатів.

Ведучим нового проекту 2+2 став один з захисників Донецького аеропорту, командир мінометного підрозділу 93-ї бригади, старший лейтенант Збройних сил України Валентин Зінчак (позивний "Абрикос"). Валентин був призваний до лав ЗСУ в першу хвилю мобілізації, у квітні 2014 року. Потрапив до ДАП. Безпосередньо на території аеропорту перебував до жовтня 2014-го. До останніх днів оборони аеропорту виконував бойові завдання на території населених пунктів Піски та Водяне. Демобілізований у березні 2015-го. За особисту мужність і героїзм нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Новий проект 2+2, насамперед, орієнтуватиметься на надання практичних порад демобілізованим та членам їхніх родин. Обов'язковими складовими програми будуть рубрики "Поради юриста" та "Поради психолога", які вестимуть експерти проекту голова ГО "Юридична сотня" Леся Василенко та військовий психолог Олег Оберніхін.

Програму на замовлення 2+2 готує Департамент журналістських розслідувань 1+1 media під керівництвом Максима Шиленка.

Дивіться соціальний проект Дембель щонеділі о 15:00 на 2+2.

 

Читайте також:

На 2+2 прем'єра соціального проекту Дембель

Валентин Зінчак про проект Дембель

Алла "Чонгар" про проект Дембель

Останні випуски

Механізм виділення житла для сімей загиблих героїв АТО та інвалідів війни

Скандали навколо заслужених квартир захисникам  вітчизни тривають від початку АТО, сотні родин, що втратили рідних на неоголошеній війні залишились без годувальників, без житла та допомоги від держави 
25 грудня, 15:57
0

Результати реабілітації українських військових у Австрії

Раніше ми показували, як наших хлопців із ампутованими ногами в австрійському реабілітаційному центрі вчать заново ходити. Ефект від цієї,лише тритижневої терапії, вражаючий. Відлітали бійці на милицях та сильно шкутильгаючи, а повернулися із впевненою, гордовитою ходою. 
25 грудня, 15:50
0

Родини героїв: Як захистити свої права

Війна на Сході забрала чималу кількість воїнів, котрі на мирній землі мали дружин та дітей. Залишившись без опори, сім'ї військових знаходяться на межі бідності. Без житла та грошової допомоги вони місяцями безрезультатно оббивають кабінети дежслужбовців, щоб отримати законні пільги та грошову допомогу. Байдужість та халатність чиновників – ось чому рідні атовців перебувають у скрутному положенні.
25 грудня, 15:43
0

Хто саботує видачу військовим землі на Київщині

Отримати землю військовому важко, а якщо ця ділянка на березі київського моря справа ускладнюється вдвічі. Хто саботує видачу військовим землі на Київщині, та чому місцевий депутат злякався журналістів програми "Дембель"?
25 грудня, 15:39
0
Новини проектів

Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У постійній рубриці програми Дембель на 2+2 військовий психолог Андрій Козінчук радить бійцям АТО, як зберегти шлюб після повернення з фронту.
28 грудня, 16:15
260

Як отримати обіцяне житло родинам загиблих бійців АТО та інвалідам війни?

Від початку АТО пройшов не один рік, але проблеми, пов'язані з пільгами та квартирами для захисників України, залишаються не вирішеними. Відсутність відрегульованого та прозорого механізму виділення житла для сімей загиблих бійців та інвалідів АТО – що це, халатність держслужбовців чи навмисне обкрадання тих, хто вкрай потребує допомоги? 
28 грудня, 15:39
253

Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?

Чому сім'ї загиблих захисників України живуть на межі бідності без жодної допомоги та змушені оббивати пороги чиновників, які заплющують очі на їхні проблеми – у програмі Дембель на 2+2.
27 грудня, 17:24
87

Як бійцям допомагають стати на ноги на Батьківщині?

Якщо мова йдеться про реабілітацію та протезування, в першу чергу згадують європейські клініки та центри. Та чи дійсно вітчизняне протезування набагато гірше? Чим відрізняються західні реабілітаційні центри від українських? Відповідь на питання спробувала знайти програма Дембель на 2+2.
27 грудня, 14:09
143