щонеділі 15:00 13921

Дембель

На 2+2 ПРЕМ'ЄРА соціального проекту Дембель.

Дембель – соціальний проект телеканалу 2+2 про допомогу у подоланні юридичних, психологічних, побутових, медичних та інших проблем, з якими стикаються  демобілізовані учасники АТО, їхні рідні і близькі, члени родин загиблих, про боротьбу з байдужістю бюрократів і нерозумінням з боку "мирного" суспільства. "Дембель" розповість глядачам 2+2 життєві історії ветеранів АТО,  які після демобілізації зіткнулись з відвертим порушенням своїх прав, пережили складні психологічні ситуації, але вирішили не припиняти боротьби за право на якісне мирне життя й досягли обнадійливих результатів.

Ведучим нового проекту 2+2 став один з захисників Донецького аеропорту, командир мінометного підрозділу 93-ї бригади, старший лейтенант Збройних сил України Валентин Зінчак (позивний "Абрикос"). Валентин був призваний до лав ЗСУ в першу хвилю мобілізації, у квітні 2014 року. Потрапив до ДАП. Безпосередньо на території аеропорту перебував до жовтня 2014-го. До останніх днів оборони аеропорту виконував бойові завдання на території населених пунктів Піски та Водяне. Демобілізований у березні 2015-го. За особисту мужність і героїзм нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Новий проект 2+2, насамперед, орієнтуватиметься на надання практичних порад демобілізованим та членам їхніх родин. Обов'язковими складовими програми будуть рубрики "Поради юриста" та "Поради психолога", які вестимуть експерти проекту голова ГО "Юридична сотня" Леся Василенко та військовий психолог Олег Оберніхін.

Програму на замовлення 2+2 готує Департамент журналістських розслідувань 1+1 media під керівництвом Максима Шиленка.

Дивіться соціальний проект Дембель щонеділі о 15:00 на 2+2.

 

Читайте також:

На 2+2 прем'єра соціального проекту Дембель

Валентин Зінчак про проект Дембель

Алла "Чонгар" про проект Дембель

Останні випуски

Масаж від Кіборга - успішний бізнес ветерана АТО

Програма "Дембель" вже розповідала про успішні стартапи ветеранів АТО, які стрімко втілюються у життя. Саме таким чином для десантника Дмитра Крикуна улюблена справа стала, ще й прибутковим бізнесом, більше того, він навіть побив рекорд України з масажу жіночих рук
22 лютого, 18:37
0

Чому прикутий до візка ветеран АТО досі не може отримати у Львові власне житло

Прикутий до візка ветеран АТО, Сергій Калитюк разом із дружиною змушений тіснитися у маленькій кімнаті реабілітаційного центру у Львові, адже міська влада вже рік не може вирішити питання з помешканням для військовослужбовця
22 лютого, 18:30
0

Що допомагає бійцям оговтатися від болю втрат рідних на війні

Олег Кравченко, разом із сином Віталієм, пішов захищати країну від ворога добровільно, та на жаль Олег повернувся без сина, він загинув від ворожої артилерії. Що допомагає бійцю оговтатися від шокуючого болю і з якими новими труднощами йому доводиться зустрічатися?
22 лютого, 18:24
0

Рівненський госпіталь ветеранів війни продовжує ставити на ноги бійців АТО

Вони знають, як поставити на ноги людину у візку, як знайти мову із бійцем з посттравматичним синдромом, як повернути радість до життя тим хто бачив жахи на війні
22 лютого, 18:19
0
Новини проектів

Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У постійній рубриці програми Дембель на 2+2 військовий психолог Андрій Козінчук радить бійцям АТО, як зберегти шлюб після повернення з фронту.
28 грудня, 16:15
410

Як отримати обіцяне житло родинам загиблих бійців АТО та інвалідам війни?

Від початку АТО пройшов не один рік, але проблеми, пов'язані з пільгами та квартирами для захисників України, залишаються не вирішеними. Відсутність відрегульованого та прозорого механізму виділення житла для сімей загиблих бійців та інвалідів АТО – що це, халатність держслужбовців чи навмисне обкрадання тих, хто вкрай потребує допомоги? 
28 грудня, 15:39
410

Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?

Чому сім'ї загиблих захисників України живуть на межі бідності без жодної допомоги та змушені оббивати пороги чиновників, які заплющують очі на їхні проблеми – у програмі Дембель на 2+2.
27 грудня, 17:24
245

Як бійцям допомагають стати на ноги на Батьківщині?

Якщо мова йдеться про реабілітацію та протезування, в першу чергу згадують європейські клініки та центри. Та чи дійсно вітчизняне протезування набагато гірше? Чим відрізняються західні реабілітаційні центри від українських? Відповідь на питання спробувала знайти програма Дембель на 2+2.
27 грудня, 14:09
277