Ведуча Профутболу на 2+2 Олександра Лобода в гостях у Sport.ua
16 грудня, 14:25 1024

Ведуча Профутболу на 2+2 Олександра Лобода в гостях у Sport.ua

Ведуча програми Профутбол на телеканалі 2+2 Олександра Лобода стала гостем редакції Sport.ua та підвела футбольні підсумки 2016 року впродовж онлайн-конференції.

14-го грудня чарівна ведуча програми Профутбол Олександра Лобода побувала в гостях у редакції Sport.ua і відповіла на всі запитання ведучого Максима Розенко та користувачів в ході масштабної веб-конференції ресурсу. Зірка Профутболу поділилася з користувачами тим, яким видався 2016 рік для футболу, програми та особисто для неї.

Крім цього, Олександра поділилася результатами великої благодійної кампанії цього року. Завдяки аукціонам унікальних футбольних лотів на підтримку проекту "Здійсни мрію" було зібрано понад 429 000 гривень на лікування 13-річного Юри Штрикуля з Полтави, у якого діагностовано лейкоз. Цього вистачить на рік лікування. Також вдалося організувати зустріч Юри з його кумиром - Кріштіану Роналду в Мадриді. Хлопчика з мамою запросили на матч "Атлетіко" - "Реал" 19 листопада. Фінальна сума, зібрана протягом всього проекту "Здійсни мрію", буде оприлюднена пізніше по завершенню аукціону.

Олександра Лобода в гостях у редакції Sport.ua

"Цей сезон Профутболу ми закінчуємо з впевненістю того, що зробили для нашого глядача максимум можливого. Ми виклалися на всі 100% та сподіваємося, що наші прихильники задоволені і контентом, і аналізом матчів. Безумовно, маємо великі зимові канікули, впродовж котрих спробуємо знайти нові ідеї та рішення для подальшого вдосконалення програми",підсумувала ведуча Профутбол Олександра Лобода.

Нагадаємо, що цього року Олександра Лобода була номінована на премію "Телетріумф 2016" в категорії "Ведуча спортивних програм".