13 грудня, 13:03 1426

Сергій Ребров: "Потрібно боротися, попереду ще достатньо часу"

У інтерв'ю для Профутбол на 2+2 Сергій Ребров поділився думками після матчу проти Шахтаря та розповів про плани команди на майбутнє.

У післяматчевому інтерв'ю для журналістів програми Профутбол на 2+2 головний тренер "біло-синіх" прокоментував поразку команди у поєдинку із Шахтарем та поділився враженнями і планами на наступний рік.

- Сьогоднішня поразка значно ускладнює ситуацію Динамо у чемпіонаті. Чи є якийсь конкретний план на майбутнє, як наздогнати Шахтаря? Чи можна ще зачепитись за чемпіонство цього сезону?

Не важливо, можна чи ні, потрібно боротися, попереду ще достатньо часу. Треба налаштовуватись на кожну гру і не думати, скільки балів відрив. Ми ніколи не програвали посеред сезону, скільки б балів не залишалось у відриві.

- З приводу контр-пресингу Шахтаря, було видно, що вони намагаються не дати Рибалці зіграти. Це футболіст, про якого ви казали, що він системоутворюючий в Динамо. Сьогодні на нього велика місія була покладена розпочинати атаки Динамо?

На усіх була велика місія. Від кожного залежить результат, усі старались. Ми грали із сильним суперником. Я думаю, глядачі отримали задоволення від гри, на жаль, не від результату. Так само, як усі вболівальники, я засмучений результатом.

Чому Динамо не вдалося виграти цього разу та як команда планує грати надалі - у Профутбол на 2+2.