Ігор Циганик: «Потрібна нова стратегія розвитку професійного футболу»
5 січня, 15:29 2071

Ігор Циганик: "Потрібна нова стратегія розвитку професійного футболу"

Ведучий програми Профутбол на каналі 2+2 Ігор Циганик завітав до студії Обозреватель.Live, щоб у прямому ефірі підбити підсумки 2016 року та поговорити про майбутнє українського футболу.

5 січня у відвертому інтерв'ю у студії Обозреватель.Live ведучий Профутболу на телеканалі 2+2 Ігор Циганик поділився з Євгеном Трухановим та глядачами своїми думками щодо ситуації в українському футболі та перспектив його розвитку. Відомий український експерт та коментатор підбив футбольні підсумки 2016-го, а також окреслив сподівання на нові спортивні перемоги у 2017-му. 

Ігор Циганик

"Зараз настав час, коли потрібно реорганізовувати взагалі весь професійний футбол. Він в нас міліє, зникає і те, що ФФУ тримає паузу у стосунках з Прем‘єр-лігою, напевно, правильно. Помінявся формат. Треба придивитися, наскільки цікавим буде формат, наскільки він правильний, наскільки його треба розвивати, – переконаний ведучий програми Профутбол. – Проблеми не тільки в Прем'єр-лізі. Проблеми є в Першій лізі, в Другій лізі, там так само повинна йти реорганізація. Потрібна нова стратегія розвитку професійного футболу".

Загалом, минулий рік, незважаючи на наявні проблеми та програш національної збірної, виявився досить вдалим у сфері футболу, Ігор Циганик відмічає успіх та гідну гру український команд у Лізі Європи. Крім того, ведучий впевнений у вдалій політиці нового головного тренера збірної України.

Ігор Циганик

"Треба рухатися вперед. Ми переходили різні періоди, зараз знову такий період, потім все стабілізується, все буде добре, треба просто жити, рухатися вперед, думати про те, як розвивається український футбол, куди він розвивається, як це все має відбуватися", – підсумував Ігор Циганик.

 Переглянути повну версію ефіру можна на youtube-каналі "Обоз.TV".