У програмі Профутбол  ексклюзивне інтерв'ю з колишнім гравцем львівських Карпат та ужгородської Говерли, автором вислову, що став класикою в українському футболі – Михайлом Кополовцем.

Дмитро Михайленко: "Я ніколи не буду поводитися як Кварцяний"

У недільному ефірі програми Профутбол на 2+2 прозвучало ексклюзивне інтерв'ю з тренером Дніпра про методи виховання дніпровської молоді та про власну футбольну кар'єру Дмитра Михайленка.
29 серпня, 13:15
304

ПроФутбол за 28.08.2016

Непрості завдання й оригінальні методи Дмитра Михайленка в молодому Дніпрі, перспективи українських команд у єврокубках цієї осені як склалася футбольна кар'єра автора незабутньої цитати "перед каждою ігрою.." Михайла Кополовця, сенсації й розчарування матчів 6 туру чемпіонату України
29 серпня, 13:01
0

Олександр Шовковський передав Олександрі Лободі футболку для благодійного аукціону

У неділю в прямому ефірі програми Профутбол  Олександра Лобода оголосила результати розіграшу чергового лота доброчинного аукціону на підтримку проекту "Здійсни мрію", куратором якого є ведуча ТСН Лідія Таран.
29 серпня, 12:49
206

"Динамо" на своєму полі несподівано поступилося "Ворсклі" з рахунком 0:2

Перший гол у поєдинку на свій рахунок записав Юрій Коломоєць. Футболіст зумів відзначитися на 15-й хвилині після помилки Миколи Морозюка. Автором другого м'яча також став Коломоєць, дубль гравець зробив на 69-й хвилині.
29 серпня, 10:52
0

Переконливою перемогою завершився для "Олександрії" домашній матч 6 туру УПЛ

На рідному стадіоні команда Володимира Шарана не залишила жодних шансів "Зірці" з Кропивницького – 4:0. Голи забивали Артем Чорній (15'), Андргій Гітченко (63'), Василь Грицук (70') та Віталій Пономар (90').
29 серпня, 10:39
0

Донецький "Шахтар" став одноосібним лідером чемпіонату України

У матчі 6 туру "гірники" в непростому матчі перемогли "Сталь" – 1:0. Вирішальний гол на 78-й хвилині забив Факундо Феррейра.
29 серпня, 10:36
0

Олімпік обігрує Карпати

Підопічні Санжара продемонстрували ефективний футбол в гостьовому матчі у Львові, зумівши переграти Карпати.
29 серпня, 10:34
0

Нові жарти і пригоди Михайла Кополовця

Від автора безсмертного хіта "Кажду неділю ходимо у церкву": чому Михайло грав у 5 німецькій лізі, як дуже хотів додому і чому зараз обрав виступи у чемпіонаті області.
29 серпня, 10:32
0

Олександр Караваєв забив найкрасивіший гол 5 туру

Караваєв забив другий гол господарів на 87-й хвилині, і саме цей м'яч учасники голосування визнали найкращим.
29 серпня, 10:08
0

Футболісти київського Динамо долучилися до здійснення мрії хворого на лейкоз Юрка

Футболісти київського Динамо долучилися до здійснення мрії хворого на лейкоз Юрка. Юрко Штрикуль прийшов на тренування до своїх кумирів і навіть пограв з ними.
29 серпня, 10:07
0

Турнірна таблиця після 6 туру чемпіонату України

Шахтар став одноосібним лідером. Гірники на три очки відірвалися від Динамо після того, як кияни втратили очки у матчі з Ворсклою. Третє місце - в луганської Зорі
29 серпня, 10:00
0

Дніпряни здобули другу домашню перемогу в новому сезоні УПЛ

В Дніпрі відбувся перший поєдинок шостого туру української Прем'єр-ліги. "Дніпро" на своєму полі у важкому поєдинку обіграв "Зорю" з рахунком 2:0.
28 серпня, 23:41
0

"Волинь" на своєму полі поступилася "Чорноморцю" з рахунком 0:1

Деілька класних моментів мав нападник одеситів Дмитро Коркішко, але не зумів реалізувати свої шанси. А от вирішальний і єдиний м'яч забив Владислав Кабаєв на 90+1-й хвилині. На 47-й хвилині "Волинь" залишилася в меншості – другу жовту картку заробив Юрій Романюк.
28 серпня, 23:19
0

Тренер як вихователь: молодий досвід і молода команда Дмитра Михайленка

Глибоке і докладне інтерв'ю Романа Бебеха із керманичем "Дніпра". Несподівані зізнання і пояснення філософії виховання талановитих гравців та формування боєздатної команди.
28 серпня, 23:05
0

Шахтар дізнав суперників по груповому етапу Ліги Європи

"Шахтар" опинився в групі Н. Гірникам знову доведеться зіграти з "Брагою", також на них чекає виїзд до Туреччини в гості до "Коньяспору", ще один суперник - бельгійський "Гент".
28 серпня, 22:07
0

В Одесу приїде Ібрагімовіч - Зоря отримала в соперники Манчетер Юнайтед

Луганська "Зоря" потрапила в групу А, де її суперниками будуть зірковий "Манчестер Юнайтед", добре знайомий "Фенербахче" і "Фейєноорд".
28 серпня, 22:01
0

Ексклюзивно у Профутбол: Молоді команди Дмитра Михайленка та Андрія Шевченка

У неділю, 28 серпня, глядачі 2+2 дізнаються, як керманич Дніпра Дмитро Михайленко виховує свою оновлену команду, який вибір зробив Андрій Шевченко перед стартом відбірного турніру Чемпіонату Світу 2018 та якими новими курйозами порадує вболівальників Михайло Кополовець.
26 серпня, 17:41
602

Юрко Штрикаль зустрівся з улюбленою футбольною командою Динамо

Олександра Лобода за місяць благодійного аукціону зібрала понад 150 000 гривень. Наступний лот – футболка півзахисника луганської Зорі Олександра Караваєва.
23 серпня, 15:21
466

Ігор Суркіс: "Мені неможливо влаштувати демарш"

У ексклюзивному інтерв'ю у програмі Профутбол  на 2+2 президент Динамо Ігор Суркіс одразу ж після гри прокоментував результати матчу та трансферні чутки щодо свого клубу.
22 серпня, 14:05
612

Чергові зміни: новий головний тренер кропивницької Зірки

Тільки нещодавно ФК Зірка змінив назву міста та логотип і встиг вийти до Прем'єр Ліги, як вже через чотири тури у команди відбулися нові зміни. Крісло головного тренера зайняв аргентинець Даріо Друді, замінивши на цій посаді Сергія Лавриненко.
22 серпня, 13:16
447

ПроФутбол за 21.08.2016

Звідки взявся новий тренер у Зірки з Кропивницького, як донецький Шахтар розпочав свій шлях у Лізі Європи, чим воротар Олексій Шевченко заслужив довіру головного тренера луганської Зорі та головні моменти матчів 5 туру чемпіонату України
22 серпня, 12:18