24 червня, 14:21 693

Валентин Зінчак про проект Дембель

Ведучий соціального проекту Дембель на 2+2, прем'єра якого відбудеться 3 липня, розповів, чому важливо підтримувати демобілізованих бійців АТО.

"Люди, які поклали своє здоров'я, або родини тих, хто віддав своє життя за цю державу, ще тривалий час будуть потребувати підтримки. Ці люди повернулись фізично, але не повернулись психологічно, - розповів кіборг, нині ведучий програми Дембель на 2+2 Валентин Зінчак. - Для себе я засвоїв одне: щоб вижити, щоб досягти успіху, потрібно багато працювати. Не впадати у відчай. Не опускати руки. Обов'язково потрібно допомагати один одному, сім'ям загиблих, пораненим, волонтерам".

Валентин був призваний до лав ЗСУ в першу хвилю мобілізації, у квітні 2014 року. Потрапив до ДАП. Безпосередньо на території аеропорту перебував до жовтня 2014-го. До останніх днів оборони аеропорту виконував бойові завдання на території населених пунктів Піски та Водяне. Демобілізований у березні 2015-го. За особисту мужність і героїзм нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

"Коли підходив час моєї демобілізації, і я думав, чим займатимусь у мирному житті, зрозумів, що обов'язково допомагатиму тим, хто повертається з війни. Адже я добре знаю, як війна змінює людину зсередини, як травмує душу і як важко "повертатися" з бою, насамперед, психологічно. Сьогодні тут, в тилу, багато моїх побратимів змушені продовжувати боротьбу з беззаконням та байдужістю чиновників, з власними страхами, з самотністю, з хворобами і пораненнями. Для мене особисто дуже важливо, що програма "Дембель" не тільки говоритиме про проблеми, а й обов'язково стежитиме за долею героїв наших сюжетів", – наголосив Валентин Зінчак.

Новий проект 2+2 Дембель, насамперед, орієнтуватиметься на наданні практичних порад демобілізованим та членам їхніх родин.

Дивіться соціальний проект Дембель з 3-го липня щонеділі о 15:00 в ефірі 2+2. 

Подібні публікації

На 2+2 прем'єра соціального проекту "Дембель"

У неділю, 3 липня, о 15:00 на каналі  2+2 відбудеться прем'єра соціального проекту " Дембель " про допомогу у подоланні юридичних, психологічних, побутових, медичних та інших проблем, з якими стикаються  демобілізовані учасники АТО, їхні рідні і близькі, члени родин загиблих, про боротьбу з байдужістю бюрократів і нерозумінням з боку "мирного" суспільства.
22 червня, 13:28

Дембель

На 2+2 ПРЕМ'ЄРА соціального проекту Дембель.
30 серпня, 15:46

Мільярди в землю. Як реалізовується проект "Стіна"?

Анонс програми " Цілком таємно " від 17.07.2016.
11 липня, 12:31
607

До дворіччя проекту журналісти "Люстратора" проведуть серію зустрічей з регіональними ЗМІ

Вже завтра, 23 червня, відбудеться перша із серії зустрічей журналістів програми "Люстратор" з головними редакторами регіональних ЗМІ, присвячена дворіччю програми в ефірі. Редакція проекту розпочинає з Вінниці.
22 червня, 18:04
439

Як народні депутати літали на Євро-2016

ВІДЕО "Люстратор 7.62" від 22.06.2016.
21 червня, 16:35

Збірна України не змогла забити жодного гола на Євро-2016: огляд матчу Україна - Польща

Українська збірна поїхала додому, так і не забивши жодного м'яча на чемпіонаті Європи 2016 року. Матч із Польщею завершився рахунком 0:1 на користь поляків. Матч Україна – Німеччина 0:2 Матч Україна – Північна Ірландія 0:2 Матч Україна – Польща 0:1
22 червня, 10:58

Міхеіл Саакашвілі йде на вибори до парламенту Грузії

Як громадянин України, чинний губернатор Одещини, полум'яний реформатор і "борець" з корупцією Міхеіл Саакашвілі вирішив йти на вибори до парламенту Грузії, дізнавався " Люстратор 7.62 " на каналі 2+2.  
14 червня, 16:48
601