11 квітня, 16:41 2732

Скетч-шоу "Він, Вона і телевізор" стартує на 2+2

17 квітня на 2+2 відбудеться прем'єра гумористичного шоу "Він, Вона і телевізор" з Інною Приходько та Назаром Задніпровським.

"Він" – Богдан (Назар Задніпровський) і "Вона" – Яна (Інна Приходько) – сучасне подружжя з чудовим почуттям гумору, яке любить по-доброму кепкувати одне з одного, а також, зручно вмостившись на родинному дивані, разом переглядати по телевізору різні веселі історії. Кожному телесюжету передують короткі "родинні" скетчі. Комічні ситуації в житті персонажів Інни та Назара виникають довкола різних побутових дрібниць, звичайних життєвих подій, бажань і потреб: пошуки пульту, забутий пароль до комп'ютера, прибирання брудних шкарпеток, отримання дружиною водійських прав чи планування дня народження.

"Ми з Інною не вперше граємо чоловіка і дружину. Іноді на зйомках навіть нагадуємо справжнє подружжя. Я, наприклад, по очах можу сказати, який у неї настрій. Того дня, коли почали знімати "Він, Вона і телевізор", він був дуже добрий. Сподіваюсь, глядачі відчують цей позитив і добрий гумор нового шоу", – зазначив Назар Задніпровський.

Програма Він, Вона і телевізор виходитиме на 2+2 з понеділка по четвер о 23:00.