Живий товар. Хто в Україні продає дітей?
21 грудня, 12:05 407

Живий товар. Хто в Україні продає дітей?

Хто накопичує статки на продажу малечі та скільки заробляють  ділки, з'ясували Секретні матеріали на 2+2.

Щороку у світі продають  та купують 1,2 млн дітей, в Україні цей показник один з найбільших у Європі. Все частіше жертвами злочинних дій стають дітки з неблагополучних або неповних сімей, в яких горе-батьки згодні віддати своє чадо у рабство за гроші. Малечу змушують жебракувати, їх використовують для роботи або у якості донорів. Жорстоких ділків не зупиняє навіть загроза довічного ув'язнення: кількість оголошень з пропозиціями покупки "живого товару"  збільшується з неймовірною швидкістю. Щоб обійти закон, вагітні-одиначки заздалегідь домовляються передати свою ще ненароджену дитинку парі, котра готова викласти чималу суму.

Журналісти Секретних матеріалів з'ясували, за скільки матері продають власних діток, хто "кришує" чорний бізнес і чому його неможливо зупинити, куди потрапляють діти, що стали жертвами цинічного ринку.

Хто та для чого продає новонароджених? Як шахраї відбирають найдорожче у батьків для продажу?  Чому вагітні жінки віддають своїх дітей? Шокуючі подробиці журналістського розслідування – у програмі Секретні матеріали у четвер, 22 грудня, о 19:20 на каналі 2+2.