Виплати учасникам Майдану. Як економлять на героях?
13 грудня, 15:27 423

Виплати учасникам Майдану. Як економлять на героях?

Скільки чиновники заборгували тим, хто боровся за майбутнє України, з'ясували Секретні матеріали на 2+2.

Майже три роки знадобилося нардепам, щоб прийняти постанову про виплату компенсації всім постраждалим Майдану. Здавалося, питання закрите, але в реальності Закон про держдопомогу досі не працює. Активісти Революції Гідності  скаржаться на бюрократію чиновників, а останні перекладають відповідальність один на одного. Виплати затримують навмисно, а тяжко поранені у протистояннях досі не можуть оформити інвалідність. Щоб платити героям та їх сім'ям менше, службовці на місцях видумують нові махінації. Наприклад, фабрикують довідки громадян, змінюючи ступені ушкодження.

Журналісти Секретних матеріалів вирішили розібратися у ситуації  та дізнатися, у чиї кишені потрапили мільйони, виділені героям, чому майданівці вимушені "вибивати" грошову допомогу, хто та як використовує новий закон задля власної вигоди.

Чи працює закон про державну допомогу майданівцям ? Які корупційні схеми використовують шахраї, котрі привласнюють виплати? Кому й скільки заплатили після трьох років Революції Гідності? Де нардепи знайшли гроші?  Подробиці розслідування дивіться  у програмі Секретні матеріали у четвер, 15 грудня, о 19:20 на телеканалі 2+2.