18 квітня, 13:51 811

"Схватка" - АНОНСИ серій

Дивіться серіал Схватка з понеділка по четвер о 20:15 в ефірі 2+2, або ОНЛАЙН.

 

  

8 СЕРІЯ - ВІДЕО

Шукайте жінку.

У міському парку знайдено тіло молодої дівчини. Лабораторна експертиза показала, що її довго тримали у підвалі, а потім вбили ножем. За останній місяць це вже третє однакове вбивство, окрім того, усі жертви були студентками одного й того ж університету. Саме там Артур та Ганна починають пошуки вбивці.

 

  

7 СЕРІЯ - ВІДЕО

Удаваний хворий.

Просто у коридорі лікарні відбувається напад на хірурга, лікаря б'ють по голові тупим предметом. Найдивніше, що нападник - його друг і колега, невролог Шатний. Візит додому до підозрюваного шокує слідчих: вони знаходять труп дружини Шатного. За один день шановний фахівець і сім'янин перетворився на вбивцю і небезпечного психа.

 

  

6 СЕРІЯ - ВІДЕО

Шульга.

На дорозі у своїй машині вбивають чиновника одним сильним ударом ножа. Чоловік займав значне місце в управлінні залізниці, тому професійна діяльність стає першим мотивом для злочину. У колективі думки про начальника розходилися, крім того, в компанії ходили чутки про крадіжки і марнотратства. А про вбивцю точно відомо тільки одне: він лівша, до такого висновку прийшла експертиза після огляду тіла.

 

  

5 СЕРІЯ - ВІДЕО

Ідентичність.

При затриманні грабіжників банку під кулю потрапляє важливий свідок. Ним виявляється нобелевський лауреат, вчений Олексій Нарбут. Під час розслідування Гришина та Лавров дізнаються, що перед смертю він розіслав знайомим листа з проханням видалити усі дані з його комп'ютера. Професор намагався приховати смертоносний винахід, на який зараз полюють злочинці.

 

  

4 СЕРІЯ - ВІДЕО

Кладовище.

Власник похоронного бюро Олександр Гольдман знайдений мертвим прямо на робочому місці. Під час обшуку в конторі агенти знаходять велику партію гашишу, але в крові вбитого наркотик не знайдено. Перед смертю Гольдман отримував погрози від журналіста, який "розкопав" кримінальну сторону бізнесу вбитого. Слідчі повинні дізнатись, хто приховував свої злочини на кладовищі та яку роль у них відігравав загиблий.

 

  

3 СЕРІЯ - ВІДЕО

Дивись в обидва.

Літня жінка чує підозрілі звуки з квартири сусіда та вирішує подзвонити у поліцію. Однак оперативники не знаходять там  нікого. Відбитки пальців приводять їх до зниклого адвоката, який кілька днів тому перестав виходити на зв'язок. Нещодавно юрист програв справу бізнесмена, - за махінації той тепер повинен виплатити величезний штраф, - тому відразу потрапляє під підозру поліції. Паралельно виявляється, що адвокат зустрічався із заміжньою дівчиною. Поліція опиняється на роздоріжжі двох мотивів.

 

  

2 СЕРІЯ - ВІДЕО

Хелоуїн.

Гучне святкування Хелоуїну в офісі одної дизайнерської компанії закінчилось вбивством співробітника – системного адміністратора Дениса Коваля. По життю неконфліктний і тихий, а тепер мертвий та одягнений в костюм смерті, хлопець кілька годин стікав кров'ю в кабінеті директора. Кому він перейшов дорогу, та чому вбивство було більше схоже на страту – мають дізнатися слідчі.

 

  

1 СЕРІЯ - ВІДЕО

Клофелін.

Рибалка закінчується жахливим вловом: браконьєри витягають з річки тіло молодої жінки. Криміналісти впевнені, що причина смерті – отруєння клофеліном, на який вбита мала алергію. Хтось, знаючи про хворобу, підсипав отруту до кави. Тим часом, поліцейські дізнаються, що загибла була на грані розлучення та погрожувала чоловіку забрати все майно.