Канал «2+2» провів допрем’єрний показ серіалу «Гвардія»
14 травня, 16:53 2545

Канал "2+2" провів допрем'єрний показ серіалу "Гвардія"

13 травня пройшов допрем'єрний показ військово-патріотичної драми "Гвардія" про добровольців, які пішли захищати Україну просто з Майдану. Національна прем'єра фільму відбудеться на каналі "2+2" 23 травня о 20:00.

Для демонстрації на великому екрані творча група серіалу підготувала спеціальну широкоформатну версію фільму.

Захід відвідали понад 250 гостей: актори й автори "Гвардії", творчий колектив серіалу, представники українського кіномистецтва, журналісти провідних вітчизняних ЗМІ. Щоб представити фільм майбутнім глядачам, виконавець ролі "Діда", актор Олексій Горбунов, перервав гастролі у Німеччині і повернувся до Києва. Вано Янтбелідзе, виконавець ролі Гурама, прилетів з Грузії. Для режисера Олексія Шапарєва перший показ "Гвардії" широкому загалу збігся з Днем народження.

Історія, яку розповіли автори "Гвардії", виявилась настільки зворушливою та емоційною, що багато хто з глядачів у залі не міг стримати сліз.

"Дуже важливо, що в Україні сьогодні є таке патріотичне кіно для масового глядача, – зауважив актор Олексій Горбунов, виконавець ролі "Діда", – і дуже добре, що ця робота дає можливість зніматися молодим акторам, вирости новому поколінню українських кінематографістів".