Дмитро Ступка Гвардія
7 травня, 11:23 1550

Дмитро Ступка про "Гвардію": "Де б ще актори так відчували зв'язок між життям і грою?"

23 травня на телеканалі стартує серіал, герої якого були учасниками подій на Майдані

У центрі уваги чотирьохсерійної патріотичної картини - бійці Майдану. Люди з різних регіонів нашої країни, різні за віком, сімейним станом, соціальним статусом ... За задумом авторів в основу історій цих персонажів лягли долі справжніх людей. Дмитро Ступка, який зіграє одну з головних ролей у фільмі, знає про події на Майдані багато. Зі слів актора, все відбувалося, по суті, на його очах. Та й сам актор часто бував на Майдані у той неспокійний час. Як розповів Дмитро Ступка кореспондентам газети "Факти",  він дуже чекав старту цього проекту.

"Розумію, наскільки важливо зараз зафіксувати події, учасниками яких були ми самі. У "Гвардії" я граю хлопця Дюка, який приїхав з Одеси і став добровольцем Нацгвардії. Зрозуміло, до цього він пройшов Майдан. Власне, історії всіх товаришів Дюка - героїв картини - починаються з Майдану. Мені здається, сьогодні складно назвати інший такий фільм, де б актори настільки тісно відчували зв'язок між реальним життям і грою ", - розповів актор журналістам.

 Крім Дмитра Ступки в картині так само знялися Олексій Горбунов, Ахтем Сейтаблаєв, Костянтин Шафоренко і Вано Янтбелідзе, якого глядач пам'ятає за роллю Вано, в картині "У бій ідуть одні старики".

Подивитися трейлер проекту та познайомитися з усіма героями можна на офіційному сайті проекту: http://gvardia.2plus2.ua/