Дениса Гранчак: «Я сам зустрічав на Майдані таких людей. Це невигадана історія»
14 травня, 15:33 1654

Денис Гранчак: "Я сам зустрічав на Майдані таких людей. Це невигадана історія"

23 травня на телеканалі "2+2" відбудеться прем'єра чотирьохсерійного фільму "Гвардія", в якому розповідається про сучасні події в Україні. Одним з центральних персонажів стрічки є слюсар із Запоріжжя, гарний сім'янин Андрій, якого всі звуть "Сотником".

Як розповідає офіційний сайт "Гвардії" він приїхав на Майдан відразу після розгону студентів і став сотником. Коли на Сході почались збройні заворушення, записався у добровольчий загін Нацгвардії. Має дуже запальну вдачу і загострене відчуття справедливості. Часто конфліктує з колишніми "беркутівцями", бо пам'ятає їх як людей "з того боку барикад". Вдома на нього чекають кохана дружина і маленький син. Воює заради них, заради їхнього мирного життя.

Роль Сотника зіграв актор театру і кіно родом з Бердичева Денис Гранчак.
"Я сам зустрічав на Майдані таких людей. Це невигадана історія. Ці люди борються не за тих, хто керує країною, не за тих, хто вважає себе господарями життя, а за зміни, - каже Денис про свого героя. - Можна вважати це романтикою. Але розум завжди "в дурнях" у серця. Серце не обдуриш. Воно завжди говорить правду".

Більше про фільм читайте тут: http://gvardia.2plus2.ua/

Подібні публікації

Стартували зйомки серіалу "Гвардія"

Сьогодні 1 грудня телеканал "2+2" спільно з компанією "Президент фільм Україна" приступили до зйомок серіалу "Гвардія". У головних ролях - Олексій Горбунов, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Ступка, Костянтин Шафоренко, Вано Янтабілідзе.
1 грудня, 12:48

Творча команда серіалу "Гвардія" - на фінішній прямій!

Серіал "Гвардія" - кіно про реальне життя, про війну без прикрас вже скоро в ефірі 2+2.
18 лютого, 13:28

На "2+2" покажуть серіал про українських добровольців

Буквально вчора вони стояли по різні боки барикад, а нині об'єдналися аби захистити країну від зовнішнього ворога. Серіал "Гвардія" - історія про перших добровольців. У своїй тематиці - це єдина вітчизняна кінострічка. Спільний проект телеканалу "2+2" та компанії "Президент фільм Україна". Вже у березні глядачі "2+2" побачать перші чотири серії.
30 грудня, 14:02
5356

Дмитро Ступка про "Гвардію": "Де б ще актори так відчували зв'язок між життям і грою?"

23 травня на телеканалі стартує серіал, герої якого були учасниками подій на Майдані
7 травня, 11:23
1550