2+2 розпочав зйомки «Гвардія-2»
8 червня, 11:27 851

2+2 розпочав зйомки "Гвардія-2"

6 червня стартували зйомки другої частини військово-патріотичної драми "Гвардія", що розповідає про долі перших добровольців Нацгвардії, які навесні 2014-го просто з Майдану пішли захищати Україну.

Головні події "Гвардії-2" розгортатимуться безпосередньо в зоні бойових дій та у ворожому тилу, де розвідники-гвардійці протистоятимуть насамперед російській агресії. "Для 2+2 зйомки другої частини "Гвардії" – це справа честі і принципу. Це – наша шана тим, хто боронить майбутнє України",– зазначив генеральний продюсер 2+2 Максим Кривицький.

2+2 розпочав зйомки

"Коли ми знімали першу частину, ще всім нам здавалося, що війну можна буде швидко закінчити. Сьогодні ж прийшло розуміння, що земля на Сході тлітиме ще довго, і у "Гвардії-2" ми хочемо показати, як і з ким наші герої щодня борються, щоб ця ракова пухлина не перекинулась на всю країну", – розповів головний режисер фільму Олексій Шапарєв.

2+2 розпочав зйомки

Фільм "Гвардія-2" на замовлення 2+2 знімає Praktika Production. Зйомки відбуваються за підтримки Національної гвардії України.

2+2 розпочав зйомки

У головних ролях: Олексій Горбунов, Вано Янтбелідзе, Олексій Тритенко, Ахтем Сеітаблаєв, Дмитро Ступка, Дмитро Тубольцев, Анна Топчій, Денис Мартинов, Денис Гранчак, Римма Зюбіна, Ольга Матешко

Режисер: Олексій Шапарєв.

Оператор: Анатолій Химич.

Сценарій: Микола Рибалка.

2+2 розпочав зйомки

Прем'єра першої частини "Гвардії" відбулась на каналі 2+2 23-го травня 2015 року. На сьогодні "Гвардія" є найбільш рейтинговим серіалом 2+2.