26 грудня, 13:49 626

Родина медика-героя Олександра Калія нарешті має житло

Програма Дембель на 2+2 вже багато розповідала про подяку, яку отримують герої, повертаючись з передової, від держави та чиновників: жодної допомоги, жодного співчуття та уваги до проблем. Але, на щастя, бійців щоразу рятує допомога небайдужих. 

Влітку цього року усіх вразили умови, у яких був змушений жити медик-герой 93-ої бригади Олександр Калій. Разом із дружиною та трьома доньками чоловік, який за півтора роки на фронті врятував сотні бійців, мешкав у комуналці в кімнаті на 17 квадратних метрів. Через аварійний стан житла соціальні служби почали погрожувати забрати дітей бійця до дитячого будинку.

Наразі завдяки допомозі волонтерів родина Олександра – володарі чотирьохкімнатної квартири, де достатньо простору для усіх, а гарні умови та розташування якнайкраще підходять для багатодітної сім'ї.  

"Довго не вірилось, зараз вже потроху звикаю. Ніколи не було свого, а тут на. Фантастично виглядає", – ділиться враженнями чоловік.

Чому чиновники заплющують очі на проблеми тих, хто захищає мир та спокій нашої країни, а бійці мають розраховувати тільки на власні сили та волонтерську допомогу – у соціальному проекті Дембель на каналі 2+2.