19 грудня, 17:05 758

Куди поділась земля для учасників АТО?

Чому на Львівщині бійці АТО не можуть отримати заслужені земельні ділянки, а тим часом ці землі йдуть на аукціонах "з молотка" та приносять дохід у кармани чиновників, розбирався Дембель на 2+2.

Полковник Валерій Бондарчук віддав 27 років свого життя армії, але як тільки став їй не потрібен після серйозної травми, отриманої у зоні АТО, опинився на вулиці без жодних пільг та гарантій. Його родина з чотирма дітьми змушена жити у крихітній орендованій квартирі, бо на рідній Львівщині чиновники не змогли знайти для героя заслуженої землі.

"Служив, і не забезпечений ані житлом, ані землею, немає у мене свого кутка. Я призивався у Збройні Сили зі Львова і маю намір повернутися сюди, але мені нікуди повертатися", – розповідає Валерій.

За два роки захисник втомився оббивати пороги кабінетів чиновників та депутатів, звертався навіть до суду.

"Земельні ділянки місто Львів не виділяє жодному учаснику АТО, через те, що у нас на обліку є 4800 учасників АТО, а стільки ділянок у Львові немає", – пояснює відмову Оксана Рубай, керівник центру із надання соціальних послуг учасникам АТО.

Сергій переконує – сам досліджував стан земель на Львівщині та бачив, що вільні ділянки є, але продаються на аукціоні за величезні гроші, які згодом надходять до самих чиновників.

Чи допоможе присутність журналістів "знайти" бодай клаптик землі для того, хто боронив мир та спокій рідної землі, дізнавайтеся у програмі Дембель на 2+2. Нові випуски щонеділі о 15:00.