Дембель

Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У постійній рубриці програми Дембель на 2+2 військовий психолог Андрій Козінчук радить бійцям АТО, як зберегти шлюб після повернення з фронту.
28 грудня, 16:15

Як отримати обіцяне житло родинам загиблих бійців АТО та інвалідам війни?

Від початку АТО пройшов не один рік, але проблеми, пов'язані з пільгами та квартирами для захисників України, залишаються не вирішеними. Відсутність відрегульованого та прозорого механізму виділення житла для сімей загиблих бійців та інвалідів АТО – що це, халатність держслужбовців чи навмисне обкрадання тих, хто вкрай потребує допомоги? 
28 грудня, 15:39

Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?

Чому сім'ї загиблих захисників України живуть на межі бідності без жодної допомоги та змушені оббивати пороги чиновників, які заплющують очі на їхні проблеми – у програмі Дембель на 2+2.
27 грудня, 17:24

Як бійцям допомагають стати на ноги на Батьківщині?

Якщо мова йдеться про реабілітацію та протезування, в першу чергу згадують європейські клініки та центри. Та чи дійсно вітчизняне протезування набагато гірше? Чим відрізняються західні реабілітаційні центри від українських? Відповідь на питання спробувала знайти програма Дембель на 2+2.
27 грудня, 14:09

Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками

Про генія-зв'язківця та радіоведучого, який щодня у ефірі піднімає бойовий дух та настрій бійців, розкаже Дембель на каналі 2+2.
26 грудня, 15:45

Родина медика-героя Олександра Калія нарешті має житло

Програма Дембель на 2+2 вже багато розповідала про подяку, яку отримують герої, повертаючись з передової, від держави та чиновників: жодної допомоги, жодного співчуття та уваги до проблем. Але, на щастя, бійців щоразу рятує допомога небайдужих. 
26 грудня, 13:49

Дембель. 22 випуск за 25 грудня 2016 року

Дембель – соціальний проект телеканалу 2+2 про допомогу у подоланні юридичних, психологічних, побутових, медичних та інших проблем, з якими стикаються демобілізовані учасники АТО, їхні рідні і близькі, члени родин загиблих, про боротьбу з байдужістю бюрократів і нерозумінням з боку "мирного" суспільства.
25 грудня, 16:00

Механізм виділення житла для сімей загиблих героїв АТО та інвалідів війни

Скандали навколо заслужених квартир захисникам  вітчизни тривають від початку АТО, сотні родин, що втратили рідних на неоголошеній війні залишились без годувальників, без житла та допомоги від держави 
25 грудня, 15:57

Результати реабілітації українських військових у Австрії

Раніше ми показували, як наших хлопців із ампутованими ногами в австрійському реабілітаційному центрі вчать заново ходити. Ефект від цієї,лише тритижневої терапії, вражаючий. Відлітали бійці на милицях та сильно шкутильгаючи, а повернулися із впевненою, гордовитою ходою. 
25 грудня, 15:50

Родини героїв: Як захистити свої права

Війна на Сході забрала чималу кількість воїнів, котрі на мирній землі мали дружин та дітей. Залишившись без опори, сім'ї військових знаходяться на межі бідності. Без житла та грошової допомоги вони місяцями безрезультатно оббивають кабінети дежслужбовців, щоб отримати законні пільги та грошову допомогу. Байдужість та халатність чиновників – ось чому рідні атовців перебувають у скрутному положенні.
25 грудня, 15:43

Хто саботує видачу військовим землі на Київщині

Отримати землю військовому важко, а якщо ця ділянка на березі київського моря справа ускладнюється вдвічі. Хто саботує видачу військовим землі на Київщині, та чому місцевий депутат злякався журналістів програми "Дембель"?
25 грудня, 15:39

Поради військового психолога – тема "Шлюб"

Постійна рубрика програми "Дембель" - поради військового психолога Андрія Козінчука
25 грудня, 15:18

Власна радіостанція своїми руками для АТО

Киянин Олександр Безсонов давно хотів створити власну радіостанцію, але він ніколи не міг подумати, що реалізувати  цю мрію йому допоможе  війна .
25 грудня, 15:14

Героїчний медик 93-ої бригади, разом із родиною, нарешті отримав власне житло

В нашій програмі вже був сюжет про жахливі умови проживання родини героїчного медика 93-ої бригади Олександра Калія. Медик, котрий рятував сотні життів на фронті, тіснився разом і багатодітною родиною у маленькій комуналці Харкова 
25 грудня, 15:05

Спортивна реабілітація для бійців АТО

Реабілітацію після травм або просто оздоровлення захисники тепер можуть проходити й у фітнес-клубах. Про нову безкоштовну спортивну програму для бійців АТО довідався Дембель на 2+2.
22 грудня, 15:59

Фізичне здоров'я бійців АТО - ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У постійній рубриці програми Дембель на 2+2 військовий психолог Андрій Козінчук порушує тему залежності фізичного та психологічного здоров'я бійців АТО.
21 грудня, 15:42

Родини героїв: Як захистити свої права?

За наші з вами життя та незалежність рідної країни вони віддали найдорожче – своїх чоловіків, синів та батьків. Але влада не поспішає підтримувати тих, хто через бойові дії у зоні АТО втратили годувальника. Як близькі загиблих бійців самотужки виборюють свої пільги – розкаже Дембель  на 2+2.
21 грудня, 12:02
145

Як з любов'ю у серці героїв АТО реабіліують на Прикарпатті

Активний відпочинок серед спокою та чистоти природи – найкращий лікар для бійців АТО, які пережили жахи та втрати війни. У програмі Дембель на 2+2 – як герої проходять реабілітацію у прикарпатському таборі "З любов'ю в серці".
20 грудня, 18:57

Як нашим бійцям допомагають реабілітуватись за кордоном

У новому випуску програми Дембель  на 2+2 - як наших захисників ставлять на ноги у реабілітаційному центрі у Австрії.
20 грудня, 14:28

Чому держава відвертається від добровольців, які воювали на Сході?

Боєць Олександр Харін на фронт пішов одним із перших, але вже більше року не може отримати ані допомоги, ані навіть статусу інваліда війни. Чому захиснику допомагають, усі окрім держави, яку він йшов захищати – у соціальному проекті Дембель на 2+2.
19 грудня, 18:51

Куди поділась земля для учасників АТО?

Чому на Львівщині бійці АТО не можуть отримати заслужені земельні ділянки, а тим часом ці землі йдуть на аукціонах "з молотка" та приносять дохід у кармани чиновників, розбирався Дембель на 2+2.
19 грудня, 17:05

Дембель. 21 випуск за 18 грудня 2016 року

Дембель – соціальний проект телеканалу 2+2 про допомогу у подоланні юридичних, психологічних, побутових, медичних та інших проблем, з якими стикаються демобілізовані учасники АТО, їхні рідні і близькі, члени родин загиблих, про боротьбу з байдужістю бюрократів і нерозумінням з боку "мирного" суспільства.
18 грудня, 13:51