Житлові афери. Скільки заробляють на квартирах військових?
10 листопада, 15:11 578

Житлові афери. Скільки заробляють на квартирах військових?

У чиї кишені потрапляють мільйони, котрі повинні надходити до бюджету, дізналися журналісти Цілком таємно на 2+2.

Понад 44 тисячі військовослужбовців України перебувають в черзі на отримання житла. Хоча Міноборони регулярно виділяє кошти на вирішення цього питання, проблеми залишаються. Так у 2015 році дві комерційні структури отримали 21 мільйон гривень від держави на будівництво житла для військових. Однак підприємці лише викупили старий недобуд, в якому квартири не відповідають будівельним нормам, а їх вартість значно перевищує реальну ціну. Нещодавно стартував тендер на 500 мільйонів гривень для закупівлі житла для військових. У списку учасників знайомі обличчя – переможці-шахраї минулого року, що знову планують підзаробити грошенят.

У журналістському розслідуванні Цілком таємно імена та прізвища тих, хто обкрадає українців та залишає військових без даху над головою, обираючи за зачиненими дверима переможців будівельних тендерів.

Хто причетний до житлових махінацій? Кому належать будівельні фірми, котрі здобувають перемогу у тендерах, але не виконують умов конкурсу? Яким чином чиновники наживаються на квартирних проблемах громадян? Чим закінчиться тендерна історія Міноборони цього року? Як довго солдатам та їх родинам чекати на заслужені квартири?  Чому в Україні неможливе прозоре проведення тендеру?

Дивіться більше у програмі Цілком таємно у неділю, 13 листопада, о 14:00 на каналі 2+2.