Смертельний алкоголь. Як не отруїтися горілкою?
22 грудня, 16:32 443

Смертельний алкоголь. Як не отруїтися горілкою?

Яким чином на слабкості до оковитої наживаються виробники та як не стати жертвою "зеленого змія", дізнавались журналісти Цілком таємно на 2+2.

Щороку  30-40 тисяч українців помирають від горілки. Отруєння алкоголем найчастіше відбувається саме під час найулюбленішого сімейного свята. Виробники, які не шкодують коштів на рекламу власного продукту напередодні Нового року, часто економлять на його якості. Після підвищення акцизів на спирт та падіння доходів населення крамниці заповнені сурогатом, що вбиває миттєво. Тому життя споживачів залежить лише від їх вміння розпізнати оригінал від фальсифікату. У розслідуванні Цілком таємно – вся правда про алкогольних магнатів і шокуючі подробиці виробництва міцних напоїв.

Яким чином не "упитися" на зимових вихідних? Яку горілку обрати до святкового столу? Яквідрізнити якісний алкоголь від підробки? Кому вигідна заборона продажу алкоголю після 23:00? Що та як пити, аби ці новорічні свята не стали для Вас останніми – у програмі Цілком таємно у неділі, 25 грудня, о 14:00 на каналі 2+2.