Цілком таємно

Містичні таємниці у новому сезоні Цілком таємно на каналі 2+2

29 березня о 18:00 на каналі 2+2 стартує новий сезон програми Цілком таємно , журналісти якої спробують розкрити таємниці найбільш містичних подій, осіб та місць в історії України.
20 березня, 10:41

Як не отруїтися горілкою? Цілком таємно

Щороку 30-40 тисяч українців помирають від горілки. Отруєння алкоголем найчастіше відбувається саме під час найулюбленішого сімейного свята. Виробники, які не шкодують коштів на рекламу власного продукту напередодні Нового року, часто економлять на його якості. Після підвищення акцизів на спирт та падіння доходів населення крамниці заповнені сурогатом, що вбиває миттєво. Яким чином не "упитися" на зимових вихідних? Яку горілку обрати до святкового столу? Як відрізнити якісний алкоголь від підробки? Кому вигідна заборона продажу алкоголю після 23:00? Що та як пити, аби ці новорічні свята не стали для Вас останніми дивіться у програмі Цілком таємно.
26 грудня, 20:25

Смертельний алкоголь. Як не отруїтися горілкою. Цілком таємно

Щороку 30-40 тисяч українців помирають від горілки. Отруєння алкоголем найчастіше відбувається саме під час найулюбленішого сімейного свята. Виробники, які не шкодують коштів на рекламу власного продукту напередодні Нового року, часто економлять на його якості. Після підвищення акцизів на спирт та падіння доходів населення крамниці заповнені сурогатом, що вбиває миттєво. Тому життя споживачів залежить лише від їх вміння розпізнати оригінал від фальсифікату. У розслідуванні Цілком таємно – вся правда про алкогольних магнатів і шокуючі подробиці виробництва міцних напоїв.
25 грудня, 18:03

Смертельний алкоголь. Як не отруїтися горілкою?

Яким чином на слабкості до оковитої наживаються виробники та як не стати жертвою "зеленого змія", дізнавались журналісти Цілком таємно  на 2+2.
22 грудня, 16:32
333

Цілком таємно. Як секти ошукують українців

Прямо на сцені вони обіцяють вилікувати вас від смертельних хвороб, зняти родове прокляття, зцілити душу та тіло. Вони збирають найбільші зали країни, а тисячі людей, мов загіпнотизовані, віддають останні гроші, дорогоцінності, майно за їх пророцтва. Сьогодні в Україні налічується майже 130 релігійних сект. Найпопулярніші з них: "Відродження" Мунтяна, "Посольство Боже" на чолі з Сандеєм Аделаджою та харизмати. Під гаслами любові до Господа там активно вправляються в здирництві й ефемерних цілительствах. "Ловці душ" організовують феєричні концерти, наймають підготовлених акторів, запрошують на свої "духовні зустрічі" відомих артистів – роблять все, щоб видурити у громадян "легкі гроші".
19 грудня, 21:22

Цілком таємно. Хто вербує українців у секти?

Прямо на сцені вони обіцяють вилікувати вас від смертельних хвороб, зняти родове прокляття, зцілити душу та тіло. Вони збирають найбільші зали країни, а тисячі людей, мов загіпнотизовані, віддають останні гроші, дорогоцінності, майно за їх пророцтва. Вони – це пастори-шахраї, котрі гучними шоу перетворюють рабів божих на джерела фінансування власних кишень. Сьогодні в Україні налічується майже 130 релігійних сект. Найпопулярніші з них: "Відродження" Мунтяна, "Посольство Боже" на чолі з Сандеєм Аделаджою та харизмати. Під гаслами любові до Господа там активно вправляються в здирництві й ефемерних цілительствах. "Ловці душ" організовують феєричні концерти, наймають підготовлених акторів, запрошують на свої "духовні зустрічі" відомих артистів – роблять все, щоб видурити у громадян "легкі гроші". В той час, як закон ігнорує злочинну діяльність таких груп, віртуозні маніпулятори промивають мізки простим українцям, а їх оголошення заповнюють вулиці та соціальні мережі.
18 грудня, 15:50

Вбивча віра. Хто вербує українців у секти?

Хто заробляє на вірі українців мільйони – у сенсаційному розслідуванні журналістів Цілком таємно  на 2+2.
15 грудня, 14:35
366

Хто та як заробляє "брудні" мільйони, займаючись контрабандою на залізничній дорозі? Цілком таємно

За останні два роки в українських пасажирських поїздах вилучили нелегального товару на 13 млн. гривень. Сьогодні "контрабанда на рейках" – надприбутковий бізнес, котрий успішно працює під прикриттям вищих органів влади. Провідники, бригадири, начальники вагонних відділень щодня перевозять тони забороненого вантажу. Серед найпопулярніших "скарбів": спирт, цигарки та навіть підробки прикрас. Хто і як перевозить товар за кордон? Які схеми використовують шахраї? Скільки коштує перевезення цигарок та спирту за кордон? Де у вагонах ділки ховають заборонені речі? Хто кришує нелегальні потоки товару на кордоні?
5 грудня, 22:14

Контрабанда у поїздах. Цілком таємно

За останні два роки в українських пасажирських поїздах вилучили нелегального товару на 13 млн. гривень. Сьогодні "контрабанда на рейках" – надприбутковий бізнес, котрий успішно працює під прикриттям вищих органів влади. Провідники, бригадири, начальники вагонних відділень щодня перевозять тони забороненого вантажу. Серед найпопулярніших "скарбів": спирт, цигарки та навіть підробки прикрас. Своєю винахідливістю умілі ділки дивують досвідчених митників. Контрабанду завантажують у вагони заздалегідь, ховаючи в ящики для сміття, вентиляційні шахти, під сидіннями та у матраси пасажирів. Хто і як перевозить товар за кордон? Які схеми використовують шахраї? Скільки коштує перевезення цигарок та спирту за кордон? Який процент забирає кондуктор від незаконних поставок? Де у вагонах ділки ховають заборонені речі? Хто кришує нелегальні потоки товару на кордоні?
4 грудня, 15:26

Контрабанда у поїздах

Хто та як заробляє "брудні" мільйони, займаючись контрабандою на залізничній дорозі, з'ясовували журналісти Цілком таємно  на 2+2.  
1 грудня, 11:25
493

Скільки втрачає Україна на нелегальному експорті волоського горіха? Цілком таємно

Україна одна з провідних постачальників волоського горіха у світі. Але ось парадокс – в той час, як вітчизняні експортери заробляють мільярди, у держскарбницю потрапляють копійки. Вивіз горіхів реалізується через офшорні фірми за "сірими" схемами. Лише 10% експорту здійснюється за цінами, близькими до міжнародних. Вартість товару штучно занижуються, аби знищити ставки оподаткування.
28 листопада, 22:06

Скільки втрачає Україна на нелегальному експорті? Цілком таємно

Україна входить до п'ятірки провідних постачальників волоського горіха у світі. Але ось парадокс – в той час, як вітчизняні експортери заробляють мільярди, у держскарбницю потрапляють копійки. Вивіз горіхів реалізується через офшорні фірми за "сірими" схемами. Лише 10% експорту здійснюється за цінами, близькими до міжнародних. Вартість товару штучно занижуються, аби знищити ставки оподаткування. Впіймати злодіїв складно, адже список лідерів-експортерів горіха щороку очолюють "фірми-одноденки", записані на номінальних власників.
27 листопада, 16:12

Кому вигідні протести в Україні? – Цілком таємно

Будь-які мітинги в Києві - починаючи від мирних протестів ошуканих вкладників банку до невдоволення дорогою комуналкою з блакитних екранів росіян, звучить, як початок народного протесту проти режиму хунти, мовляв, ось він справжній народний бунт.
21 листопада, 22:42

Чи буде третій Майдан? Цілком таємно

Будь-які мітинги в Києві - починаючи від мирних протестів ошуканих вкладників банку до невдоволення дорогою комуналкою з блакитних екранів росіян, звучить, як початок народного протесту проти режиму хунти, мовляв, ось він справжній народний бунт
20 листопада, 16:19

"Золоті горішки". Скільки втрачає Україна на нелегальному експорті?

За якими схемами український горіх потрапляє за кордон, оминаючи митниці, з'ясували журналісти Цілком таємно  на 2+2.
17 листопада, 11:04
710

Скільки заробляють на квартирах військових? Цілком таємно

У журналістському розслідуванні Цілком таємно імена та прізвища тих, хто обкрадає українців та залишає військових без даху над головою, обираючи за зачиненими дверима переможців будівельних тендерів. Хто причетний до житлових махінацій? Кому належать будівельні фірми, котрі здобувають перемогу у тендерах, але не виконують умов конкурсу? Яким чином чиновники наживаються на квартирних проблемах громадян? Чим закінчиться тендерна історія Міноборони цього року? У чиї кишені потрапляють мільйони, котрі повинні надходити до бюджету, дізналися журналісти Цілком таємно на 2+2.
14 листопада, 21:40

Житлові афери. Скільки заробляють на квартирах військових? Цілком таємно

Понад 44 тисячі військовослужбовців України перебувають в черзі на отримання житла. Хоча Міноборони регулярно виділяє кошти на вирішення цього питання, проблеми залишаються. Так у 2015 році дві комерційні структури отримали 21 мільйон гривень від держави на будівництво житла для військових. Однак підприємці лише викупили старий недобуд, в якому квартири не відповідають будівельним нормам, а їх вартість значно перевищує реальну ціну. Нещодавно стартував тендер на 500 мільйонів гривень для закупівлі житла для військових. У списку учасників знайомі обличчя – переможці-шахраї минулого року, що знову планують підзаробити грошенят.
13 листопада, 16:40

Житлові афери. Скільки заробляють на квартирах військових?

У чиї кишені потрапляють мільйони, котрі повинні надходити до бюджету, дізналися журналісти Цілком тає мно  на 2+2.
10 листопада, 15:11
481

Тіньовий автоімпорт. Цілком таємно

У серпні цього року нардепи потішили українців новим законом. Відповідно до нього, ставки акцизного податку на ввезення вживаних іномарок значно знизились. Тоді автори законопроекту запевняли, це рішення допоможе уникнути корупційних схем на авторинку, а громадяни зекономлять на купівлі від двох до семи тисяч євро. У журналістському розслідуванні Цілком таємно – все про акцизний закон та його наслідки, винуватців масового беззаконня на кордоні України, котрі "не помічають" численних афер, найцікавіші схеми ухиляння від сплати податків при автоімпорті. Хто організував нелегальний імпорт б/в автівок в Україну? Скільки заробляють ділки на махінаціях? Як через дірки в законі держава втрачає мільйони?
8 листопада, 00:04

Кому вигідне нелегальне ввезення іномарок в Україну? Цілком таємно

У серпні цього року нардепи потішили українців новим законом. Відповідно до нього, ставки акцизного податку на ввезення вживаних іномарок значно знизились. Тоді автори законопроекту запевняли, це рішення допоможе уникнути корупційних схем на авторинку, а громадяни зекономлять на купівлі від двох до семи тисяч євро. Транспортні засоби дійсно стали дешевшими, але кількість махінацій на кордоні лише збільшилась. Справа в тім, що податки при розмитненні сьогодні сягають 30-80% від вартості авто, змушуючи потенційних автовласників шукати "обхідні шляхи". В результаті гроші, котрі повинні були б надходити у держбюджет, збагачують знахабнілих чиновників та ділків. Українці почали все частіше звертатися до працівників митниці та прикордонної служби, котрі за певну винагороду, допомагають ввозити авто з меншими втратами, або і зовсім не сплачуючи податки. Посередники стверджують, що обійти закон, можна практично безкарно.
6 листопада, 15:55

Чаклунство чи злочин? Цілком таємно.

Віднедавна у державному реєстрі професій поряд з бухгалтерами та юристами з'явився новий фах – "ворожка". Під час фінансової кризи в Україні кількість так званих провидиць, котрі пропонують "знайти роботу" чи "врятувати бізнес" за чималі кошти, невпинно зростає. Хто під маскою провидиць безкарно оббирає українців? Як не потрапити на гачок магів-самозванців? Чому правоохоронні органи не контролюють роботу псевдоекстрасенсів? - " - у спеціальному розслідуванні журналістів програми Цілком таємно.
31 жовтня, 23:40

Тіньовий імпорт. Кому вигідне нелегальне ввезення іномарок в Україну?

Яких збитків зазнає держбюджет через нелегальне ввезення в Україну іномарок без сплати мит, акцизів та податків, дізнавались журналісти Цілком таємно .
31 жовтня, 12:40
589