26 травня, 12:07 1341

Ведучий "Хоробрих сердець" пройшов прискорений курс танкіста

Що таке танк і як їм користуватись добре знають герої сучасної війни, які твердою бронею стоять на захисті нашого спокою – танкісти. "Хоробрі серця", взявши камеру, вирушили в зону АТО – Волноваху – аби на власні очі побачити цих бравих хлопців.

Один із них - танкіст Адам – "безбашений командир", про якого вже складають легенди. Його ім'я із захопленням і вдячністю вимовляють наші військові по всьому фронту. Адам - він же Женя Межевікін, майор, командир 1го танкового батальйону, 1ї танкової бригади. Мріє про "будинок, баньку, ну і щоб спокійно було, всі один одному посміхалися, були добродушними мирними і менше зла, хоча б у нас в країні. Щоб жили як люди, спокійно, добре". Але в умовах війни за країну - і в спеку, і в негоду, в будь-який час року готовий стрибнути в бойову машину.

Чому він вирішив бути танкістом? Як гумор допомагає на війні? Та як він вчив Ахтема Сеітаблаєва танковій справі? Дивіться у програмі "Хоробрі серця" у ВІДЕО.

Подібні публікації

Сміливість – це коли страшно, але ти все одно йдеш, – активістка Майдану Марія Берлінська

Новий випуск "Хоробрих сердець" присвячений героям Майдану – студентам, медикам, священикам, беркутівцям, які обрали правильний шлях, та всім тим, що були на Майдані без страху і сумніву. 
27 листопада, 10:34

"Під час обстрілу ми були, ніби мішені в тирі" - полковник Білобородченко, прикордонник

У новому випуску "Хоробрі сердця" знайомлять з історіями героїв України – прикордонників, які під час війни стали живим щитом для обстрілів сепаратистів. 
3 червня, 11:29
972

"Хоробрі серця" розкажуть, чи зможуть наші війська відстояти Маріуполь

Маріуполь - важливий порт, великий промисловий центр, улюблений багатьма курорт. Сьогодні - це справжній форпост української армії на сході країни. 
20 квітня, 16:05

"Хоробрі серця" отримали одну з найпрестижніших телевізійних нагород

Патріотичний проект "Хоробрі серця", присвячений подіям на сході України, отримав національну премію "ТЕЛЕзірка 2014".  
16 квітня, 15:36
1356

Про Дебальцеве з перших вуст дізнавайтесь у "Хоробрих серцях"

Сьогодні "Хоробрі серця" обговорять в ефірі "2+2" один із найдраматичніших періодів проведення АТО - Дебальцівський котел.
15 квітня, 17:02

Героями першого випуску "Хоробрих сердець" стануть мужні захисники Дебальцевого

У середу 15 квітня в ефірі "2+2" відбудеться ПРЕМ'ЄРА нового сезону військово-патріотичного проекту "Хоробрі серця". Перший випуск буде присвячений мужності бійців української армії у Дебальцеве.
14 квітня, 14:23

"Хоробрі серця"

У новому сезоні "Хоробрі серця" розробляються у новому форматі. Великий годинний фільм про події на Сході України – унікальні історії героїв, невідомі деталі, подробиці їхнього побуту та їх боїв у зоні АТО.
29 липня, 15:50