Хоробрі серця

Хоробрі серця. Захисники ДАП

Вони не здалися. Здалися бетон і залізо. Тим, хто в ці хвилини біля Донецького аеропорту стримує орду знавіснілих бандитів і російських солдатів. Тим, хто стікаючи кров'ю, витягав з-під руїн аеропорту своїх товаришів. Тим, хто до останнього подиху захищав цей маленький шматочок української землі - усім їм ми присвячуємо цю програму.
6 грудня, 16:43

Хоробрі серця. Герої в кубі

Хоробрі, відчайдушні, незламні, ладні віддати своє життя рятуючи та захищаючи свою Вітчизну та близьких. Цей фільм про найсміливіших воїнів, котрі полишили свої родини і пішли захищати рідну землю від підступного ворога.
14 жовтня, 23:28

Хоробрі серця. Сапери

Саперні підрозділи призначені для ведення інженерної розвідки противника і місцевості, влаштування та утримання мінно-вибухових загороджень, опрацювання проходів в загородженнях супротивника і перевезення мінних тралів. Сьогоднішня програма "Хоробрі серця" присвячена саперам. Військово-патріотичний проект "Хоробрі серця" про людей, які проявили героїзм під час подій на сході України. Під час підготовки сюжетів за останні місяці з зони АТО ми познайомилися з неймовірно відважними людьми і стали свідками історій, після яких сюжети з героїчних фільмів і книг здаються тривіальними.
14 жовтня, 11:13

Хоробрі серця. Розвідники

Розвідники дуже часто грають провідну роль під час війни, адже саме вони знають більше за всіх про плани ворога. Саме від їхньої роботи залежать сотні і тисячі життів наших солдатів. Українські розвідники - сьогодні ми говоримо з ними і про них. Військово-патріотичний проект "Хоробрі серця" присвячений людям, які проявили героїзм під час подій на сході України. Під час підготовки сюжетів за останні місяці з зони АТО ми познайомилися з неймовірно відважними людьми і стали свідками історій, після яких сюжети з героїчних фільмів і книг здаються тривіальними.
14 жовтня, 11:12

Хоробрі серця. Танкісти

У новому сезоні "Хоробрі серця" розробляються в новому форматі. Великий годинний фільм про події на Сході України - унікальні історії героїв, невідомі деталі, подробиці їхнього побуту і їх боїв в зоні АТО. У новій серії ми продовжуємо говорити про справжніх героїв, їхні долі і героїчні подвиги кожного. Але в новому сезоні ми вирішили скласти всі історії в одну велику розповідь. Такий собі експеримент - у годинному фільмі ми розповімо про окремий рід військ з різних позицій в зоні АТО, про різні батальйони. Наші журналісти побували в найгарячіших точках на мапі України, знайшли бійців і командирів, які вже стали легендами. У цій серії ми говоримо про мужніх і безстрашних танкістів.
14 жовтня, 11:12

Хоробрі серця. Артилеристи

Перший випуск програми "Хоробрі серця" буде присвячений артилеристам - чому їх називають Богами війни, якими видами артилерійської зброї вони забезпечують захист на передовій? Які способи ведення бою застосовують, і які винаходи допомагають артилеристам ефективно вести бій?
14 жовтня, 11:11

Хоробрі серця. Саур-Могила

Саур-Могила - височина у східній частині Донецької області. Розташована на потрійному стику кордонів Луганської, Донецької областей та державного кордону України. Стратегічна висота, яку під шквалом граду зі стрілецькою зброєю в руках героїчно тримали наші добровольці. Сьогодні в нашій програмі ми поговоримо про мужню оборону Саур-Могили. У новому сезоні "Хоробрі серця" розробляються в новому форматі. Великий годинний фільм про події на Сході України - унікальні історії героїв, невідомі деталі, подробиці їхнього побуту і їх боїв в зоні АТО.
14 жовтня, 11:11

Хоробрі серця. Маріїнка

Мар'їнка – пульсуюча точка на лінії фронту. Її весь час обстрілюють і намагаються взяти під свій контроль вояки ДНР. Мешканці міста майже не виходять надвір, тому що обстріли тут постійно, ніби за розкладом. Вулиці пустують, а місто давно перетворилось на примару. У цьому випуску ми розповімо, як наші бійці захищали найгарячішу точку Донбасу та як виглядає Мар'їнка зараз.     
14 жовтня, 11:11

Хоробрі серця. Українські прикордонники

Прикордонники - це ті, хто першими в Україні потрапили під обстріл російських "Градів". Але навіть це не найстрашніше. Їм в спину били вчорашні товариші, які злякалися і стали зрадниками. Військово-патріотичний проект "Хоробрі серця" присвячений людям, які проявили героїзм під час подій на сході України. Під час підготовки сюжетів за останні місяці з зони АТО ми познайомилися з неймовірно відважними людьми і стали свідками історій, після яких сюжети з героїчних фільмів і книг здаються тривіальними.
13 жовтня, 11:53

Хоробрі серця. Національна гвардія

Національна гвардія України існувала ще з початку незалежності, і в 2000-х її розпустили. Але в 2014 році виникла потреба у відновленні війська. З найзапекліших ворогів на Майдані вони перетворилися у вірних побратимів на війні. Сьогоднішній випуск "Хоробрих сердець" розповість невигадані історії бійців Нацгвардії. У цьому сезоні "Хоробрі серця" розробляються в новому форматі. Великий годинний фільм про події на Сході України - унікальні історії героїв, невідомі деталі, подробиці їхнього побуту та їх боїв в зоні АТО.
13 жовтня, 11:49

Ангели війни: жінки-медики у зоні АТО

Хтось йде на війну через патріотизм, когось туди може привести навіть кохання. Але причини – не головне. Головним є те, що безперестанна праця цих людей врятувала на фронті не одне життя. 
25 серпня, 17:17

Ті, хто виграють бій зі смертю: військові медики

Без зброї у руках, проте незамінні у армії, вони, не покладаючи рук, віддаючи усі сили, рятують кожного дня десятки життів. Вони – медики, професійні або ж волонтери-добровольці. Вони – герої. 
25 серпня, 15:34

Хоробрі серця. Медики

Сьогодні ми будемо говорити про медичних працівників та військово-польові шпиталі. Вигравши перший бій зі смертю, фронтові лікарі передають естафету своїм колегам в тил. Там боротьба за життя наших хлопців буває ще запеклішою. Вони, як і солдати, миттєво піднялися і пішли на війну. Хтось прямо з медичної сотні Майдану - студенти-медики, волонтери і військові лікарі. Військово-патріотичний проект "Хоробрі серця" присвячений людям, які проявили героїзм під час подій на сході України. Під час підготовки сюжетів за останні місяці з зони АТО ми познайомилися з неймовірно відважними людьми і стали свідками історій, після яких сюжети з героїчних фільмів і книг здаються тривіальними.
22 серпня, 12:53

Хоробрі серця. Медики

За понад два роки бойових дій на Сході країни через руки військових медиків пройшли тисячі українських героїв. Вони витягували їх з того світу. Вони лізли під кулі і снаряди задля того, аби врятувати інших. З болем в серці ампутували понівечені кінцівки, але залишали їх живими. На фронті їх називають "Доками".  Їм безмежно вдячні всі "трьохсоті" цієї війни.
18 серпня, 15:39
687

Хоробрі серця. Сапери

Саперні підрозділи призначені для ведення інженерної розвідки противника та місцевості, обладнання та утримання мінно-вибухових загороджень, проробки проходів в загородженнях противника та перевезення мінних тралів. Сьогоднішня програма Хоробрі серця присвячена Саперам! У новому сезоні "Хоробрі серця" розробляються у новому форматі. Великий годинний фільм про події на Сході України – унікальні історії героїв, невідомі деталі, подробиці їхнього побуту та їх боїв у зоні АТО.
14 серпня, 20:44

"Під час обстрілу ми були, ніби мішені в тирі" - полковник Білобородченко, прикордонник

У новому випуску "Хоробрі сердця" знайомлять з історіями героїв України – прикордонників, які під час війни стали живим щитом для обстрілів сепаратистів. 
3 червня, 11:29
1006

Ведучий "Хоробрих сердець" пройшов прискорений курс танкіста

Що таке танк і як їм користуватись добре знають герої сучасної війни, які твердою бронею стоять на захисті нашого спокою – танкісти. "Хоробрі серця", взявши камеру, вирушили в зону АТО – Волноваху – аби на власні очі побачити цих бравих хлопців.
26 травня, 12:07

Шокуючі історії українських танкістів дивись у "Хоробрих серцях" на каналі 2+2

На каналі 2+2 випуск програми "Хоробрі серця", присвячений українським танкістам.
26 травня, 12:04

Хоробрі серця. Савур - могила

Савур-могила — височина в східній частині Донецької області. Розташована на потрійному стику кордонів Луганської, Донецької областей та державного кордону України. Стратегічна висота, яку під шквалом градів зі стрілецькою зброєю в руках героїчно тримали наші добровольці! Сьогоні в нашій програмі ми поговоремо про мужню оборону Савур - могили. У новому сезоні "Хоробрі серця" розробляються у новому форматі. Великий годинний фільм про події на Сході України – унікальні історії героїв, невідомі деталі, подробиці їхнього побуту та їх боїв у зоні АТО.
22 травня, 11:00

Про мужню оборону Савур-Могили дивіться в програмі "Хоробрі серця" на 2+2

У неділю, 22.05.2016, телеканал 2+2 покаже випуск Хоробрі серця, присвячений захисникам Савур-Могили.
18 травня, 13:37

Хоробрі серця. Майдан

Майдан. Два роки тому тут народжувалася нова Україна – сильна та незламна. Українці вийшли боротися у самісіньке серце країни, бо усвідомили, що хочуть для себе кращого. Вони зрозуміли, що прийшов час уголос сказати про те, що країна зачекалася змін. Мирна акція протесту студентів стала початком нової історії України - початком Євромайдану 30 листопада. Це була одна з багатьох ночей, які студенти провели на Майдані Незалежності. Вони були тут, бо не хотіли миритися з тим, як злочинний режим Януковича продає країну. Але навряд чи хтось уявляв, які методи у відповідь застосують тодішні правителі… Українці переродилися за одну ніч. Щойно поширилася новина про жорстоке побиття студентів на столичному Майдані Незалежності, тисячі людей, не змовляючись, вийшли на акції протесту. З цього часу у свідомості кожного щось змінилося. Українці нарешті забули про принцип "моя хата скраю" і стали піклуватися про тих, хто навколо. Всім було зрозуміло: просто так з Майдану не піде ніхто. І ця хвиля патріотизму та самопожертви надихала людей. Попри скрутну ситуацію, холод та небезпеку, українці робили геніальні речі.
20 лютого, 07:05

Хоробрі серця. Ультрас

Футбольні ультрас асоціювалися ще два роки тому лише з бійками, хуліганством і провокаціями. Але все змінилось восени 2013 – тоді ці учорашні футбольні бешкетники вийшли на українські Майдани на захист мирних людей, на захист своєї країни. Заради єдності України радикальні ультрас забули про свої міжклубні конфлікти й об'єдналися. Вони підбадьорили українців своїм патріотичним зарядом і сколихнули світ хітом про Путіна. Але ті події були лише початком найбільшого в їхньому житті протистояння, яким стала війна за Україну. "Хоробрі серця" розкажуть, як учорашні вороги-футбольні хулігани разом проводять складні військові операції, йдуть у саме пекло та віддають одне за одного життя!
24 грудня, 22:28