29 червня, 12:01 615

Алла "Чонгар" про проект Дембель

Ініціатор створення Всеукраїнського центру пошуку загиблих, поранених і зниклих безвісти воїнів АТО, волонтер з позивним "Чонгар" Алла Борисенко звернулась до демобілізованих бійців АТО.

"Коли боєць повертається додому – у нього є нагороди, у нього є документи і… йому відмовляють. Він замикається.

Не бійтеся звертатися до нас тут, так як ви зверталися до нас там. Не бійтеся поплакати нам в жилетку. Ми одна родина, ми завжди нею були, ми нею лишимося", - переконана Алла.

Алла Борисенко розпочала волонтерську діяльність ще у березні 2014-го, коли допомагала українським військовим та сім'ям кримських татар залишити окупований Крим, звідси позивний "Чонгар". На даний момент, насамперед, займається пошуком загиблих та зниклих безвісти, звільненням полонених.

У неділю, 3 липня, о 15:00 на каналі  2+2 відбудеться прем'єра соціального проекту Дембель про допомогу у подоланні юридичних, психологічних, побутових, медичних та інших проблем, з якими стикаються  демобілізовані учасники АТО, їхні рідні і близькі, члени родин загиблих, про боротьбу з байдужістю бюрократів і нерозумінням з боку "мирного" суспільства.

"Дембель" розповість глядачам 2+2 життєві історії ветеранів АТО,  які після демобілізації зіткнулись з відвертим порушенням своїх прав, пережили складні психологічні ситуації, але вирішили не припиняти боротьби за право на якісне мирне життя й досягли обнадійливих результатів.

Дивіться соціальний проект телеканалу 2+2 Дембель щонеділі о 15:00.

Подібні публікації

Валентин Зінчак про проект Дембель

Ведучий соціального проекту Дембель на 2+2, прем'єра якого відбудеться 3 липня, розповів, чому важливо підтримувати демобілізованих бійців АТО.
24 червня, 14:21

На 2+2 прем'єра соціального проекту "Дембель"

У неділю, 3 липня, о 15:00 на каналі  2+2 відбудеться прем'єра соціального проекту " Дембель " про допомогу у подоланні юридичних, психологічних, побутових, медичних та інших проблем, з якими стикаються  демобілізовані учасники АТО, їхні рідні і близькі, члени родин загиблих, про боротьбу з байдужістю бюрократів і нерозумінням з боку "мирного" суспільства.
22 червня, 13:28

Дембель

На 2+2 ПРЕМ'ЄРА соціального проекту Дембель.
30 серпня, 15:46

Донецький аеропорт. Несплачений борг

Анонс  Люстратор 7.62  від 29.06.2016.
29 червня, 10:59
689

На 2+2 прем'єра фільму "Дебальцеве. Бойове братство"

У неділю, 26 червня, на каналі 2+2 відбудеться прем'єра документального фільму "Дебальцеве. Бойове братство", що розповідає невідомі деталі однієї з найтрагічніших сторінок війни на Сході України, про долі бійців, яким пощастило вийти з Дебальцівського котла, про їхню взаємодопомогу та підтримку на полі бою і в мирному житті, вже після демобілізації.
24 червня, 15:04
447

Мільярди в землю. Як реалізовується проект "Стіна"?

Анонс програми " Цілком таємно " від 17.07.2016.
11 липня, 12:31
607

До дворіччя проекту журналісти "Люстратора" проведуть серію зустрічей з регіональними ЗМІ

Вже завтра, 23 червня, відбудеться перша із серії зустрічей журналістів програми "Люстратор" з головними редакторами регіональних ЗМІ, присвячена дворіччю програми в ефірі. Редакція проекту розпочинає з Вінниці.
22 червня, 18:04
439