2 червня, 17:16 1072

2+2 готує до ефіру проект "Зловмисники"

Телеканал 2+2 розпочав зйомки гостросюжетного скриптед-реаліті "Зловмисники", прем'єра якого запланована влітку.

"Зловмисники" – це реконструкція захопливих, неординарних, добре спланованих злочинів, що відбуваються на вулицях українських міст і сіл. Вбивства, замасковані під самогубства, лісові пожежі чи втручання потойбічних сил, майстерні отруєння, викриття серійних вбивць і професійних кілерів, витончені афери, складні шахрайські схеми, підробка валюти й злочини на автобанах – кожен епізод "Зловмисників" розповідає окрему детективну історію, зі своїм оригінальним сюжетом і своїми героями. Крім реконструкції самого злочину, глядачі також познайомляться з "методами роботи" злочинців (аферистів, шахраїв, крадіїв на довірі) та матеріалами кримінальних справ.

"Цього року 2+2 вже запустив кілька успішних прем'єр українських гостросюжетних серіалів – "Одинак", "Команда", "Схватка", "Зустрічна смуга". У "Зловмисниках" ми вирішили не відходити від гостросюжетного жанру, але поексперементувати з форматом і запропонувати глядачам детективне скриптед-реаліті. В новому проекті, крім роботи слідчих, ми також зосередимось на детальній реконструкції дій злочинців: підготовці до злочину, спробах заплутати слідство, механіці шахрайських прийомів", – зазначив генеральний продюсер 2+2 Максим Кривицький.

Виробництвом "Зловмисників" на замовлення 2+2 займається Управління журналістських проектів 1+1 media під керівництвом Максима Шиленка. Зйомки проекту відбуваються за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, яке забезпечило творчій групі проекту можливість роботи у відомчих архівах, надало дозвіл на зйомки у Криміналістичному та Кінологічному центрах, в інших підрозділах  МВС.

Прем'єра нового проекту 2+2 запланована влітку.

Хронометраж серії: 30 хвилин.