Новини проектів

26 червня на 2+2 прем'єра скриптед-реаліті "Зловмисники"

У понеділок, 26 червня, на каналі 2+2 стартує гостросюжетний проект "Зловмисники" , що детально реконструює захопливі, неординарні, добре сплановані злочини.
22 червня, 17:15
Гвардія

Вано Янтбелідзе: "Відчуваю, що Биков дав благословення на роль у "Гвардії"

Виконавець ролі дядька Гурама у "Гвардії" у своєму інтерв'ю для "КП" в Україні" розповів про патріотичне українське кіно та знайомство із Леонідом Биковим.
19 червня, 14:07
96
Гвардія

Олексій Шапарєв про "Гвардію-2": "Це вже зовсім інша історія"

Продовження гучної військової драми про перших добровольців, які вступили до лав Нацгвардії та вирушили на передову, очікується цього року на 2+2.
16 червня, 17:53
128
Гвардія

"Гвардія-2": Ахтем Сейтаблаєв про вибухи на знімальному майданчику та школу молодого бійця

Зйомки другої частини військово-патріотичної драми "Гвардія" тривають. Виконавець ролі "Татарина" Ахтем Сейтаблаєв просто на знімальному майданчику розповів, що треба зробити для ефектного кадру та як вжитися у роль військового. 
15 червня, 18:25
411
Гвардія

Дмитро Тубольцев: "Мої проби для зйомок у "Гвардії" були у Пісках"

Зйомки "Гвардії" не обійшлися не тільки без справжньої військової техніки та бійців Нацгвардії, а й без участі "кіборга" просто із зони АТО. Актор Дмитро Тубольцев у відвертому інтерв'ю розповів про війну на екрані та у житті.
14 червня, 14:00
72
Гвардія

Гвардія підтримала "Гвардію": як справжні нацгвардійці у кіно знімались

Нацгвардія України взяла активну участь у зйомках продовження військово-патріотичної драми режисера Олексія Шапарєва.
13 червня, 16:20
121
Гвардія

"Гвардія-2": військові навички Олексія Тритенка та бабусин борщ

У продовженні "Гвардії" на глядачів, окрім старої команди, чекає знайомство із новим героєм.
13 червня, 12:59
91
Гвардія

Олексій Горбунов: "Нам потрібно кіно про своїх людей"

Минулого тижня розпочалися зйомки довгоочікуваного продовження військово-патріотичної драми "Гвардія". Виконавець ролі колишнього афганця, керівника розвідгрупи відомий український актор Олексій Горбунов про українське кіно та наступне покоління.
12 червня, 12:36
150
Цілком таємно

Донбас. Підземна загроза

Чому вся Україна опинилась у небезпеці через неробочі шахти на Сході, з'ясували Цілком таємно  на 2+2.
9 червня, 16:42
338

"Переможці" вирушають до Фінляндії, щоб підтримати збірну України з футболу

Цієї неділі, 11 червня Соломія Вітвіцька та чотири учасники проекту "Переможці" Вадим Мазніченко, Олександр Бабченко, Віктор Кардаш та Дмитро Блохін відвідають Фінляндію – місто Тампере в межах всеукраїнського туру "Вірні збірній".
9 червня, 14:54
590
Цілком таємно

Привиди Домініканського собору

Чому львів'яни обходять стороною Домініканський собор і які жахи століттями ховались у катакомбах храму, з'ясували журналісти Цілком таємно  на 2+2.
9 червня, 14:12
191
Гвардія

Олексій Шапарєв: "Фільм про людей, які розуміють: якщо не я, то хто"

Вчора розпочалися зйомки другої частини військово-патріотичної драми "Гвардія". Режисер картини Олексій Шапарєв у відвертому інтерв'ю для "Сніданку з 1+1" розповів про велике кіно, творчі плани та рідну Авдіївку.
8 червня, 17:00
233
Гвардія

2+2 розпочав зйомки "Гвардія-2"

6 червня стартували зйомки другої частини військово-патріотичної драми "Гвардія", що розповідає про долі перших добровольців Нацгвардії, які навесні 2014-го просто з Майдану пішли захищати Україну.
8 червня, 11:27
879

Ведучі Профутболу подарували свято пацієнтам Охматдиту

Олександра Лобода та Ігор Циганик з нагоди Дня захисту дітей завітали до "Охматдиту".
6 червня, 10:50
919

2+2 готує до ефіру проект "Зловмисники"

Телеканал 2+2 розпочав зйомки гостросюжетного скриптед-реаліті "Зловмисники", прем'єра якого запланована влітку.
2 червня, 17:16
Цілком таємно

Катівня минулого. Чому небезпечно у Золочівському замку?

Які страшні секрети приховує Золочівський замок та хто був закатований у стінах історичної будівлі, дізнавалися Цілком таємно на 2+2.
2 червня, 14:15
121

Егей - серіал "ОЛІМП"

Зарозумілий, владолюбний цар Афін. Іграшка в руках дружини Медеї. Жорсткий володар. У молодості передав своєму сину силу Лексикону, що лякала його. Під впливом страху перестає довіряти двору і близьким. Намагається з честю і гордістю виграти у війні з мінойцями.
31 травня, 17:50
243

Дедал - серіал "ОЛІМП"

Дратівливий, хитрий, божевільний геній. Разом із сином Ікаром втікає на крилах від царя Міноса. За скупим характером скриває біль від смерті Ікара. Мінойський цар настільки цінує талановитого винахідника, що вибачає йому зраду, обсипає золотом, забезпечує армією найкращих майстрів. Для перемоги мінойців у війні з Афінами Дедал створює Бронзового Бика. Допомагатиме Герою відкрити двері Олімпу.
31 травня, 17:41
200

Мінос - серіал "ОЛІМП"

Войовничий, жадібний, підступний цар. Бажає завоювати весь світ. Разом зі своїм військом нападає на Афіни. Добрий і турботливий батько. В душі глибоко самотній. Єдине, чого він по-справжньому жадає – відчути любов жінки.
31 травня, 17:24
246

Медея - серіал "ОЛІМП"

Наймогутніша в історії людства чарівниця. Більше за все любить Силу. Відмінний маніпулятор. Дружина царя Афін. Цілеспрямована, харизматична і безжальна жінка. ЇЇ мета – стати Богинею Олімпу. Заради безсмертя готова піти на обман, зрадити чоловікові, піддати сина страшним мукам.
31 травня, 15:18
222

Оракул - серіал "ОЛІМП"

Цнотлива провидиця храму Геї. Звільнена з полону циклопа. Має на серці печатку Церери. Передає людям пророцтва небесних сил. Дівчина з гарячим серцем і холодним розумом. Вміє читати душі людей. Сильна духом, незалежна, мужня. Вміло чарує найжорстокішого царя Міноса. Закохується в Найманця і допомагає йому розкрити загадку Лексикону. 
31 травня, 15:07
255

Герой - серіал "ОЛІМП"

Найманець, вихований матір'ю в ізольованих Трузенських лісах. Одинак. Позашлюбний син Афінського царя. Милостивий і хоробрий солдат. Віртуозно володіє мотузкою. Дізнавшись, що він має в собі силу Лексикону, вирушає до Олімпу. Мета його подорожі – відшукати істинне призначення. Стає грубим і цинічним. Ім'я Героя  прокляте. Його  не можна вимовляти вголос, бо одразу перетворюєшся на камінь.
31 травня, 14:39
245