Україна чи Європа. Де краще відсвяткувати Новий рік?
25 грудня, 10:35 480

Україна чи Європа. Де краще відсвяткувати Новий рік?

Чим європейський відпочинок відрізняється від українського та як за копійки зустріти Новий ріку Словаччині – ексклюзивно у Люстратор. Спецпроект на 2+2.

Яремче – обличчя гірськолижної Буковелі, розташоване між живописними горами в долині річки Прут. Щозими українці приїжджають сюди, щоб кататися на лижах, смакувати теплим глінтвейном та милуватися водоспадами. У сусідній області знаходиться ще одне мальовниче містечко – Славське, розкинуте між чотирма горами. Тут справжні відчайдухи випробовують свої сили на міцність, підкорюючи круті схили. Ці курорти  користуються шаленим попитом серед українців і  не поступаються за кількістю туристів відомим санаторіям, оздоровчим центрам, розважальним комплексам гірської Словаччини. Де краще та економніше відпочити з родиною – залишається питанням.

Журналісти Люстратора. Спецпроект вирішили самостійно з'ясувати, у скільки пересічному українцю обійдеться скромний, але активний відпочинок, де краще святкувати, на чому можна максимально заощадити, та відвідали популярні українські курорти – Яремче і Славське, а також чарівну Словаччину.

Де найдешевші зимові курорти в Україні? Як відсвяткувати Новий рік і не збанкрутіти? Куди та коли краще їхати, аби весело  провести новорічні канікули? Дивіться результати святкового експерименту у Люстраторі. Спецпроект у неділю, 25 грудня, о 12:00 на 2+2.