Смертельна аварія. Хто винен –  загиблий чи поліція?
20 квітня, 12:59 1116

Смертельна аварія. Хто винен – загиблий чи поліція?

Що намагаються приховати копи, котрі стали учасниками жахливої аварії, та хто винен у смерті 21-річного хлопця, з'ясував Люстратор. Прокляття системи на 2+2.

У Чернівцях патрульні поліції влаштували справжню криваву погоню. Півгодини переслідувань закінчились смертю 21-річного хлопця, котрий на спортивному байку врізався у стовп і загинув. За словами свідків, аварію спровокували самі копи, котрі перекрили дорогу машиною. З'ясувати подробиці трагедії неможливо, адже жодних відеодоказів слідчі не оприлюднили, крім того, у матеріалах їх не існує. Дивує те, що після події правоохоронці всіляко приховують деталі розслідування. Поки прокуратура розбирається зі справою, учасники дорожньої пригоди продовжують працювати у поліції.

У журналістському розслідуванні Володимира Тимофійчука – обличчя, імена та прізвища учасників нових резонансних справ, про які воліють не говори, але про які варто знайти.

Хто спричинив аварію у Чернівцях? Чому у поліції ця тема "під грифом таємно"? Хто був за кермом патрульної машини, що перекрила дорогу мотоциклісту?

Дивіться більше у програмі Люстратор. Прокляття системи у понеділок, 24 квітня, о 18:00 на каналі 2+2.