Металевий легіон. Чим воюють наші бійці на Сході?
14 грудня, 14:09 941

Металевий легіон. Чим воюють наші бійці на Сході?

Чи відповідають високі позиції України у міжнародних рейтингах зброярських експортерів справжньому стану національного оборонного комплексу, з'ясував Люстратор. Спецпроект на 2+2.

На п'ятірку найбільших торговців зброєю – США, Росію, Китай, Францію і Німеччину – припадає 74% усього обсягу. Серед списку лідерів наша країна посідає 9 місце, трохи поступаючись Італії. Частка України в глобальному експорті зброї становила в 2011-2015роках 2,6%. Збільшити вивіз вдалось навіть попри війну, втрату частини техніки та військових заводів після анексії Криму.

У журналістському розслідуванні  Ірини Куріло –  як Україна опинилась в топ-10 найбільших експортерів озброєнь, на що спроможні наші конструкторські  бюро та заводи, наскільки ми конкурентні та в яких збройних галузях досягли успіху,

На чому їздять та з чого стріляють наші захисники на лінії вогню? Якими залізними новинками вихваляються чиновники та чому сучасною технікою не користуються бійці на Сході? Скільки витрачає Україна на озброєння нашої армії? Неочікувані факти про українське зброярство дивіться у програмі Люстратор. Спецпроект у понеділок, 06 лютого, о 19:35 на каналі 2+2.