Коломойський балотується у президенти ФФУ
5 лютого, 12:29 1575

Коломойський балотується у президенти ФФУ

Губернатор Дніпропетровської області має намір брати активну участь у виборчій кампанії і боротися за перемогу.

Ігор Коломойський заявив про намір балотуватися на пост голови Федерації футболу України.

"Після того, як з виборів президента Федерації несподівано і невмотивовано знялися Маркіян Лубківський та керівник пляжного футболу Сергій Харченко, я вирішив балотуватися на посаду президента ФФУ. По-перше, я хочу переконатися, що попередня практика непрозорості обрання голови Федерації, як і роботи самої ФФУ, піде в небуття", - зазначив Коломойський у коментарі "Обозревателю". За його словами, він принесе українському футболу значно більше, ніж інші претенденти на цей пост.

"По-друге, якщо колеги візьмуть до уваги мої заслуги перед українським футболом і оберуть, то можу запевнити - принесу в розвиток Федерації футболу значно більше, ніж більшість зареєстрованих кандидатів. У будь-якому випадку, я маю намір брати активну участь у виборчій кампанії і боротися за перемогу", - заявив губернатор.

Нагадаємо, що іншими кандидатами на посаду президента ФФУ є колишній футболіст Владислав Ващук, в. о. президента ФФУ Андрій Павелко і колишній голова всеукраїнської профспілки футболістів України Олег Печерний. Нового керівника українського футболу буде обрано 6 березня на позачерговому Конгресі ФФУ.