2 березня, 12:49 1132

Ігор Коломойський розповів, чому буде боротися за місце президента ФФУ

Шостого березня відбудуться перевибори президенти Федерації Футболу України, і один з претендентів на крісло ФФУ - Ігор Коломойський. Власник Дніпра, під час ефіру програми "ПроФутбол" ("2+2"), розповів, чому прийняв таке несподіване рішення позмагатися за президентське крісло і чим його не влаштовує кандидатура Андрія Павелко, якого на сьогодні підтримує більшість колективних членів ФФУ.

"Я прийняв таке рішення, бо побачив, що навколо цієї посади знову починаються якісь тіньові ігри, - розповів Ігор Коломойський. - Я не збирався балотуватися, але коли дізнався що знялися Лубківський, Харченко я зрозумів, що у нас знову починаються тіньові гри. Мені цікаво, хто мене спробує змусити зняти свою кандидатуру з цього поста".

Ігор Валерійович не приховував того, що особу Павелко з ним, як і з іншими власниками клубів, обговорювали, і нічого проти його призначення він не мав, але лише до того моменту, поки вибори обіцяли бути прозорими і об'єктивними: 

"Можна по-різному ставиться до роботи Суркіса, але я вважаю, що з ним вчинили несправедливо і я до останнього сподівався, що Григорій Михайлович все-таки буде балотуватися. І в чесній боротьбі ми отримаємо результат, який був сфальсифікований в 2010 і 2011 роках…

Я не зрозумію, в чому необхідність була змушувати Лубківського та Харченко зніматися з виборів? Мене збентежили побоювання конкуренції і бажання забезпечити результат ще до виборів. Посада на сьогодні досить невдячна. І поки Павелко був готовий звалити на себе цю ношу і в чесній боротьбі виграти вибори - мене це влаштовувало".

Власник Дніпра впевнений, що переконати власників клубів вкладати гроші у футбол у нього вийде краще, ніж у нинішнього фаворита передвиборної гонки:

"Питання кому це легше зробити - Павелко - або мені, якщо я своїм прикладом покажу іншим власникам клубів, що це можна робити ... Людина, яка не фінансує жодного клубу буде розповідати, що гроші потрібно вкладати - ну подивимося, як це у нього вийде".

Втім, навіть якщо Павелко виграє ці вибори, Коломойський впевнений, що на цьому історія з призначення президента ФФУ не закінчиться:

"Це всього лише проміжні вибори, адже Павелко заручився підтримкою в той момент, коли інших кандидатів не було, - вважає Ігор Коломойський. - Думаю, влітку будуть ще одні позачергові вибори, тому це довга історія".

Детальніше дивіться у відео.