Новини Кубку України

Андрій Шевченко привітав команду "гірників" - володаря Кубку України та автора "золотого дубля"

Головний тренер збірної України прокоментував кубкову зустріч Шахтар – Динамо.
18 травня, 17:44
1232

Матч Кубка України 2016/2017. 1/2 фіналу. Миколаїв - Динамо - 0:4.

Миколаїв - Динамо - 0:4. Кубок України 2016/2017. 1/2 фіналу.
26 квітня, 23:24

Миколаїв - Динамо - 0:4. Відео матчу

Кубок України 2016/2017. 1/2 фіналу. Миколаїв - Динамо - 0:4. Відео ключових моментів і голів матчу.
26 квітня, 20:06

Миколаїв - Динамо - 0:4. Відео третього голу Ярмоленка

Кубок України 2016/2017. 1/2 финалу. Миколаїв - Динамо - 0:4. Відео третього голу Ярмоленка на 91 хвилині матчу.
26 квітня, 20:00

Миколаїв - Динамо - 0:3. Відео другого голу Ярмоленка

Кубок України 2016/2017. 1/2 финалу. Миколаїв - Динамо - 0:3. Відео другого голу Ярмоленка на 81 хвилині матчу.
26 квітня, 19:50

Миколаїв - Динамо - 0:2. Відео голу Кадара

Кубок України 2016/2017. 1/2 финалу. Миколаїв - Динамо - 0:2. Відео голу Кадара на 62 хвилині матчу.
26 квітня, 19:30

Миколаїв - Динамо - 0:1. Відео голу Ярмоленка

Кубок України 2016/2017. 1/2 финалу. Миколаїв - Динамо - 0:1. Відео голу Ярмоленка на 45 хвилині матчу.
26 квітня, 18:55

У прямому ефірі на каналі 2+2 кубковий матч Миколаїв – Динамо

Цієї середи, 26 квітня, на вболівальників очікує  трансляція матчу 1/2 фіналу Кубку України з футболу  2016/17 Миколаїв (Миколаїв) – Динамо (Київ) .
24 квітня, 10:36
1080

Матч Кубка України 2016/2017. 1/4 фіналу. Нафтовик - Динамо

Нафтовик - Динамо - 0:1. Кубок України 2016/2017. 1/4 фіналу.
7 квітня, 17:58

Дивись у прямому ефірі на 2+2 кубковий матч Нафтовик-Укрнафта – Динамо

У середу, 5 квітня, на вболівальників очікує  трансляція матчу 1/4 фіналу Кубку України з футболу  Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) – Динамо (Київ) .
3 квітня, 13:00
744

Матч Кубка України 2016/2017. 1/4 фіналу. Дніпро - Ворскла - 1:0

Дніпро - Ворскла - 1:0. 1/4 фіналу Кубка України 2016/2017.
30 листопада, 21:57

Дніпро - Ворскла - 1:0. Відео матчу

Кубок України 2016/2017. 1/4 фіналу. Дніпро - Ворскла - 1:0. Відео ключових моментів і голів матчу.
30 листопада, 21:30

Дніпро - Ворскла - 1:0. Чи був офсайд у Дитятьєва

Олексій Дитятьєв на останніх хвилинах матчу міг виходити на побачення з воротарем "Дніпра", проте боковий зафіксував офсайд.
30 листопада, 21:10

Дніпро - Ворскла. Відео вилучення Санжара Турсунова

Санжар Турсунов отримав жовту картку за розмови із суддею. Для футболіста "Ворскли" вона стала вже другою. Полтавчани залишилися у меншості.
30 листопада, 20:56

Дніпро - Ворскла - 1:0. Відео голу Баланюка

Кубок України 2016/2017. 1/4 фіналу. Дніпро - Ворскла - 1:0. Відео голу Дениса Баланюка на 73 хвилині матчу.
30 листопада, 20:43

Футболісти Дніпра і Ворскли вшанували пам'ять загиблих у авіакатастрофі гравців Шапекоенсе

У матчі 1/4 фіналу Кубку України футболісти українських команд "Ворскла" та "Дніпро" вшанували загиблих у авіакатастрофі гравців бразильського футбольного клубу "Шапекоенсе"
30 листопада, 19:49

30 листопада канал 2+2 покаже у прямому ефірі кубковий матч Ворскла – Дніпро

У середу, 30 листопада, на 2+2 відбудеться пряма трансляція матчу 1/4 фіналу Кубку України з футболу  Ворскла (Полтава)  –  Дніпро (Дніпро).
28 листопада, 17:04
1266

Вражаюча перемога: Динамо – Зоря 5:2

Напружений поєдинок 1/8 фіналу Кубку України із Зорею, яка протягом останніх турів ЧУ 2016/17 зуміла обйти Динамо на одну сходинку у турнірній таблиці, завершився довгоочікуваною перемогою киян.
27 жовтня, 11:22
601

1/8 фіналу Кубка України 2016/17. Динамо – Зоря - 5:2

Динамо – Зоря - 5:2. 1/8 фіналу Кубка України 2016/2017.
26 жовтня, 23:12

Динамо – Зоря – 5:2. Відео матчу

Кубок України 2016/2017. 1/8 фіналу. Динамо – Зоря – 5:2. Відео голів і ключових моментів матчу.
26 жовтня, 21:49

Динамо – Зоря – 5:2. Відео другого голу Мораеса

119 хвилина. Гол. Динамо. Ще один пенальті на користь "Динамо". Знову Сіваков збиває Мораеса. Жуніор Мораес знову точний.
26 жовтня, 21:46

Динамо – Зоря – 4:2. Відео голу Мораеса

101 хвилина. Гол. Динамо. Пенальті буде бити "Динамо". Мораес заробив і він же реалізує 11-метровий
26 жовтня, 21:30

Динамо – Зоря – 3:2. Відео другого голу Дерліса Гонсалеса

97 хвилина. Гол. Динамо. Сіваков не встиг перехопити передачу, Гонсалес вийшов один на один і оформив дубль.
26 жовтня, 21:26

Динамо – Зоря – 2:2. Відео голу Сівакова

89 хвилина. Гол. Зоря. Сіваков зрівнює - виправив свою помилку! Любеновіч ідеально подав зі штрафного, і Сіваков головою переправив м'яч у кут.
26 жовтня, 21:03

Динамо – Зоря – 2:1. Відео голу Циганкова

65 хвилина. Гол. Динамо. Циганков знову виводить киян вперед. Мораес віддав відмінний пас врозріз між захисниками, і Циганкову залишалося лише не потрапити в Шевченка.
26 жовтня, 20:39

Динамо – Зоря – 1:1. Відео голу Рафаеля Форстера

22 хвилина. Гол. Зоря. 22 хвилина. Гол. Зоря. "Привіз" Тимчик, який сфолив на Бонавентуре. Слово за Форстером, і той пробив з "точки" бездоганно.
26 жовтня, 19:40

Динамо – Зоря – 1:0. Відео голу Дерліса Гонсалеса

13 хвилина. Гол. Динамо. Сиваков припустився помилки в досить простій ситуації подарував м'яч Циганкову, а той прострілив у центр на самотнього Гонсалеса. Парагваєць не промахнувся.
26 жовтня, 19:38

26 жовтня канал 2+2 покаже в прямому ефірі матч Динамо – Зоря

У середу, 26 жовтня, о 18:55  на каналі 2+2 розпочнеться пряма трансляція центрального матчу 1/8 фіналу Кубку України Динамо (Київ) – Зоря (Луганськ).

Любеновіч отримує червону картку

Любеновіч небезпечно зіграв проти Папи і залишає поле - тільки 12 хвилин відіграв.
20 квітня, 20:43

Неймовірна атака Дніпра, котра так и не завершилася взяттям воріт Зорі

Божевільний момент у "Дніпра". Але подвійний сейв Шевченко перекреслив зусилля атаки.
20 квітня, 20:37

Арбітр призначає пенальті у ворота Дніпра

Каменюка навіть не потрапив з пенальті у ствір воріт
20 квітня, 19:53

Дніпро - Зоря. 1:0. Відео голу Зозулі

Зозуля відкриває рахунок після того, як Шевченко невдало відбив перед собою штрафний Піко.
20 квітня, 19:34

Дивись онлайн півфінал Кубку 2015/2016 Дніпро – Зоря

У середу 20.04.2016 на телеканалі 2+2 відбудеться пряма трансляція першого поєдинку 1/2  фіналу КУ Дніпро – Зоря.
18 квітня, 17:23