Василь Кобін для #FootballHub: "Мені подобається тактика 3-5-2"
6 червня, 12:19 392

Василь Кобін для #FootballHub: "Мені подобається тактика 3-5-2"

Український футболіст і захисник ФК Шахтар Василь Кобін в ексклюзивному інтерв'ю для #FootballHub, розповів, що є шанувальником тактики "3-5-2".

"Мені подобається тактика "3-5-2", тому що вона дійсно дає результати. Саме вона зараз домінує в Європі, "Ювентус" з нею показує хороші результати в Італії і Лізі Європи. Та й багато тренерів переходять на цю тактику, тому що розуміють її результативність", - поділився футболіст.

Цікаво, що найбільш професійним партнером по команді Василь Кобін вважає українського футболіста В'ячеслава Шевчука.

"Такого професіонала, як Слава, я ще не зустрічав. Він віддає всього себе і весь свій вільний час тренуванням і команді в цілому", - розповів Василь. Також захисник ФК Шахтар зізнався #FootballHub, з ким мріє зіграти в одній команді: "Іньєста. Це та людина, яка на полі думає на чотири-п'ять кроків вперед. До того ж він дуже інтелігентний, і я думаю, що з ним було б цікаво зіграти в одній команді".

Більше новин футболу шукайте на сторінках проекту в соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter та YouTube.

#FootballHub - нова футбольна медіа-платформа, створена редакцією програми "Профутбол". Особливістю #FootballHub є власне відео виробництво, присутність журналістів на всіх футбольних матчах, щоденні ексклюзиви, стрімінг з різних подій тут і зараз.

Подробиці дивіться у ВІДЕО або на сторінці проекту.