#FootballHub вирішив перевірити рівень IQ Андрія Тотовицького
17 березня, 16:54 591

#FootballHub вирішив перевірити рівень IQ Андрія Тотовицького

Проект #FootballHub вирішив перевірити інтелектуальний рівень українських футболістів, запустивши рубрику "Футбольний на голову".

В рамках гри ведучий перевіряє, наскільки добре футболісти знають історію свого виду спорту. Рубрика складається з трьох раундів, кожен з яких містить 5 запитань: "Правда чи неправда", "Український футбол" і "Світовий футбол". Футболіст може скористатися трьома підказками: дзвінок другу, 50/50 та допомога ведучого.

Героєм першого випуску став український півзахисник ФК Шахтар, який знаходиться в оренді бельгійського клубу Кортрейк, Андрій Тотовицький.

Андрій зізнався, що найосвіченішим футболістом, з яким він грав в одній команді, вважає нападника ФК Шахтар Влада Кулача.

"Найбільший "розумник" - це Влад Кулач, напевно. По-перше, він все знає, по-друге - йому важко щось довести, навіть якщо він не правий", - жартує футболіст.

Також Андрій Тотовицький підписав свою футболку, яка буде розіграна у наступну середу, 22 березня, о 19.00 за допомогою "Рандомайзера". Для участі у розіграші потрібно зробити репост відео в соціальних мережах проекту Facebook, ВКонтакте.

#FootballHub - Нова футбольна медіа-платформа, створена редакцією програми Профутбол. Особливістю #FootballHub є власне відео виробництво, присутність журналістів на всіх футбольних матчах, щоденні ексклюзиви, стрімінг з різних подій тут і зараз.

Подробиці дивіться у ВІДЕО.