#FootballHub
20 квітня, 11:53 634

#FootballHub: Артем Федецький через два роки повертається в Україну та хоче знову грати за Карпати

Український футболіст Артем Федецький у ексклюзивному інтерв'ю для нової футбольної медіа-платформи #FootballHub розвіяв чутки про свій перехід до ФК Торіно та розповів, що мріє знову грати за ФК Карпати.

"В Торіно поки не переходжу, про це тільки ведуться розмови. Для мене ТОП-чемпіонат – це Бундесліга, на другому місті – англійська Прем'єр Ліга, а вже потім чемпіонати Італії та Іспанії. Час покаже, як складеться, але все може бути", - розповів футболіст.

Цікаво, що Артем Федецький зізнався, що планує через два роки знову переїхати до України. Спортсмен ділиться: "Мені дуже хочеться повернутися на рідні простори. Тим більше, що мені вже скоро 32 роки. Дай Бог ще роки два пограти на доброму рівні, і вже можна буде спокійно повертатися в Україну. Зараз я слідкую за матчами ФК Карпати, залишаюся до сих пір їх шанувальником. І навіть зізнаюсь, що мені хотілося б повернутися до команди".

Також захисник німецького Дармштадта 98 поділився з #FootballHub, що за весь час єдиним гравцем, який його переграв був іспанець Дієго Капель. 

"Футболіст, який мене повністю переграв і полоскав так, що снився мені ще не один тиждень – іспанський гравець Дієго Капель", - каже Артем Федецький.

Більше новин футболу шукайте на сторінках проекту в соціальних мережах Facebook, ВКонтакте, Instagram, Twitter та YouTube.

#FootballHub - Нова футбольна медіа-платформа, створена редакцією програми Профутбол. Особливістю #FootballHub є власне відео виробництво, присутність журналістів на всіх футбольних матчах, щоденні ексклюзиви, стрімінг з різних подій тут і зараз.