Андрій Шевченко розповів #FootballHub, як молодим гравцям потрапити до збірної
6 червня, 11:47 396

Андрій Шевченко розповів #FootballHub, як молодим гравцям потрапити до збірної

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко в інтерв'ю для нової футбольної медіа-платформи #FootballHub про усі секрети національної команди.

"Для всіх до збірної двері відкриті. Якщо людина буде своєю роботою, своїм ставленням і своєю грою доводити та підтверджувати відповідний рівень, він буде викликатися. Але й звичайно ж, потрібно протягом декількох місяців показувати хороший рівень: не тільки футболу, але і команди загалом", - поділився головний тренер української збірної.

Також Андрій Шевченко прокоментував рішення Романа Зозулі припинити виступи за збірну України до тих пір, поки його рівень гри не буде відповідати національній команді.

"У нього зараз складний період, і я його підтримуватиму: він цього гідний. Ніхто не міг передбачити, що Рома потрапить у таку ситуацію, але вийшов він з неї гідно, я вважаю. Зараз йому важливо визначитися з командою, почати грати. Він повернеться до збірної, якщо буде показувати футбол хорошої якості, який показував до цього", - розповів Андрій.

Більше новин футболу шукайте на сторінках проекту в соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter та YouTube.

#FootballHub - нова футбольна медіа-платформа, створена редакцією програми "Профутбол". Особливістю #FootballHub є власне відео виробництво, присутність журналістів на всіх футбольних матчах, щоденні ексклюзиви, стрімінг з різних подій тут і зараз.

Подробиці інтерв'ю дивіться у ВІДЕО.