Андрій Шевченко очолив рейтинг найпопулярніших футболістів-акторів за версією проекту #FootballHub
3 березня, 12:21 479

Андрій Шевченко очолив рейтинг найпопулярніших футболістів-акторів за версією проекту #FootballHub

Вчора у рубриці "Lo-Liga" проекту #FootballHub був опублікований рейтинг найпопулярніших футболістів у кіно. Перше місце за версією #FootballHub зайняв головний тренер збірної України Андрій Шевченко.

Легендарний футболіст почав свою акторську кар'єру ще в 2006 році з італійської комедії "Виключно правдиво-2", у якій Андрій разом з іншими гравцями ФК Мілан зіграв самого себе.

Пізніше Андрій Шевченко отримав роль у картині "Останній ультрас" італійського режисера Стефано Кальванья, де українець зіграв товариша головного героя. Фільм присвячений реальному життю ультрас - зі справжніми бойовими діями та насильством на футбольних стадіонах.

Також кращий "бомбардир" в історії збірної України озвучив героя мультфільму "Тачки-2" Джефа Горвета, якого в українській версії назвали "Шева".

Щоб дізнатися, хто увійшов у десятку кращих футболістів-акторів, а також більше новин футболу підписуйтесь на #FootballHub у соціальних мережах Facebook, ВКонтакте, Instagram, Twitter і YouTube.

#FootballHub - Нова футбольна медіа-платформа, створена редакцією програми "Профутбол". Особливістю #FootballHub є власне відео виробництво, присутність журналістів на всіх футбольних матчах, щоденні ексклюзиви, стрімінг з різних подій тут і зараз.

Подробиці дивіться у ВІДЕО: