"Дніпро" - "Севілья". ВІДЕО найяскравіших моментів гри
27 травня, 23:39 6701

"Дніпро" 2:3 "Севілья". Найяскравіші моменти гри (ВІДЕО)

Фінальний поєдинок Ліги Європи "Дніпро" - "Севілья" тривав 94 хвилини і завершився на користь іспанців 2:3.

Вашій увазі пропонуємо огляд найбільш яскравих моментів поєдинку.

Свисток! Гра почалась!

Перша ж атака дніпрян завершується голом. Хорват Нікола Калініч головою замикає подачу Матеуса з правого флангу і вже на сьомій хвилині "Дніпро" відкриває рахунок – 1:0.

Дніпро - Севілья - 1:0. Відео голу Калініча

"Севілью" такий розклад справ не задовольнив і іспанці пішли в атаку. Гжегож Крихов'як і Карлос Бакка в середині тайму переломили хід поєдинку. Гравець "Севільї" Банега подає кутовий, гольову передачу робить Бакка і поляк Крихов'як на 28-й хвилині відзначається забитим м'ячем у Варшаві – 1:1.

Дніпро - Севілья - 1:1. Відео голу Крихов'яка

На 31-й хвилині Рейес пасом практично від центру поля виводить колумбійця із "Севільї" Бакка на побачення з Бойком, і Бакка виграє цю дуель. Два голи за три хвилини, і вже попереду "Севілья".

Дніпро - Севілья - 1:2. Відео голу Карлоса Бакка

Проте українці не опустили руки. Незадовго до перерви Руслан Ротань точним ударом зі штрафного зрівняв рахунок. 44-та хвилина –  2:2. Капітан "Дніпра" метрів з 22-х майстерно реалізує штрафний удар.

Дніпро - Севілья - 2:2. Відео голу Ротаня

Другий тайм був багатий на атаки, але вдача усміхнулась лише "Севільї". Бакка зміг забити ще один гол у ворота дніпрян на 83-й хвилині. Рахунок став 2:3.

Дніпро - Севілья - 2:3. Відео другого голу Карлоса Бакка

І як не намагалися зрівняти рахунок гравці "Дніпра" - більше їм це не вдалось. Навіть додані 4 хвилини матчу не врятували ситуацію.

"Севілья" вчетверте отримала трофей. Фінальний свисток!