210

Захисник Денис Дзічковський бореться із важкою недугою

Боєць Денис Дзічковський терміново потребує допомоги – після повернення з фронту його підкосила надважка форма пневмонії. Після складної операції на серці на нього ще чекає відновлення легенів та реабілітація.

Картка ПриватБанку 5168 7423 1195 1606

Дзічковська Олена Миколаївна (мати бійця)

Боєць 11 батальйону територіальної оборони Денис Дзічковський із позивним "Граф" пережив найзапекліші місяці оборони шахти Бутівка і стійко тримався у  боях. Його підкосила не ворожа пуля, а страшна недуга – надважка форма двосторонньої пневмонії. Внаслідок неї в бійця працює лише нижня частина однієї легені, хворе серце. Три місяці він провів у реанімаційних палатах черкаських лікарень – і жодного полегшення. Мати вирішила забрати сина до столиці, але деякі київські лікарні взагалі відмовлялись брати бійця.

Денис - один з тих, хто першим, не вагаючись, пішов захищати країну, служив у розвідці, потім став оператором протитанкової ракетної установки.

"Там у тебе брати всюди. Ти у будь-якому окопі, у будь-якому бліндажі знайдеш людину, яка тебе підтримає та віддасть останнє", - розповідає боєць.

Боротися за життя хлопця також узялися разом: і мати, і побратими, які незважаючи на власні поранення, приїздять провідати бойового товариша та допомогти – морально і матеріально. Лікарі столичного інституту серця на власний ризик взялись робити Денису надскладну операцію на серці: пневмонія дала ускладнення.

"Навіть якщо це буде коштувати всього, що в мене є, я цього не пожалію. Люди, яким ти можеш довіритись, – це найцінніше, що можна тільки уявити", – відверто каже один із друзів Дениса.

Попри несприятливі прогнози та важкий стан, Денис вдало пережив операцію по пересадці клапанів серця. Тепер на черзі – відновлення легенів. А це означає ще принаймні кілька місяців у реанімації та тривалий, а головне, вартісний, курс лікування, тому захисник нашої Батьківщини вкрай потребує наразі будь-якої допомоги.