222

Волонтер АТО потребує допомоги

Волонтер Богдан Неділь, якого травма хребта перетворила на лежачого та немічного хворого, потребує допомоги для реабілітації.

Банк "Укрсоцбанк": 4874 1000 0412 8867

Неділь Наталя (дружина волонтера)

Телефони: 097 577 59 89

- Неділь Богдан Геннадійович (волонтер)

097 718 19 55

- Неділь Наталія Володимирівна (дружина)

Волонтер Богдан Неділь з Кремінця, який вже більше року допомагає не одному військовому підрозділу, - сам фізично немічна людина. У двадцять п'ять він невдало пірнув і зламав шийний хребет. Травма перетворила здорового чоловіка на лежачого хворого.

П'ять років боротьби із важкою недугою - і жодної копійки на себе. Натомість, родина постійно виділяє гроші на допомогу нашим захисникам. Вдома у Богдана – справжній волонтерський штаб, чоловік на постійному зв'язку із бійцями, хоча сам не може навіть підвестися с ліжка. Його руками та ногами став місцевий священик-капелан. З фронту для Богдана капелан Андрій привозить бойові прапори.

"Я ніколи в його очах злості не бачив, якогось такого відчаю, що от "все, кінець, що далі буде, я не хочу жити", – розповідає про Богдана Андрій Любунь, капелан-волонтер.

В останні місяці волонтерської роботи Богдан раптом почав відчувати свої ноги, з'явилась надія на одужання. Родина вже зв'язалася з ізраїльською клінікою, яка може допомогти. Безкоштовні квитки для перельоту на лікування гарантовані МАУ, згідно з угодою між 1+1 і міжнародними авіалініями України.

Лише на перший курс реабілітації Богдану потрібно зібрати сорок тисяч доларів. Для родини волонтерів, яка виховує двох маленьких дітей, один з яких до того ж хворий на ДЦП, така сума є непідйомною, тому сподіваються на допомогу небайдужих людей.