2412

Сержант Василь Маркович потребує допомоги

Чоловік вижив після страшного нападу, але потребує вартісного лікування за кордоном.

Картка ПриватБанку 5168 7556 1540 5673

Маркович Віталія Василівна (мати)

Тел. 0990521758

 "І вдень, і вночі ми біля Васі. Дуже важко", – зізнається мати 24-річного сержанта Василя Марковича, яка чергує біля ліжка постраждалого сина цілодобово.

Із реанімації до звичайної палати Василя перевели кілька днів тому - після того, як він почав самостійно дихати. Травми, кажуть лікарі, украй тяжкі - у хлопця пошкоджені життєво важливі ділянки мозку, він до сих пір не прийшов до тями, аніі рухатись, ані відкрити очі чоловік не може.

"Оцінити його стан на даний момент можна як украй важкий", – коментує Андрій Козаченко, заступник головного лікаря лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

Причиною страшного стану стало жорстоке побиття. На Василя накинулися просто біля його дому, коли він увечері повертався з чергування. Момент нападу зафіксували камери відеоспостереження. Двоє невідомих били хлопця з неймовірною жорстокістю, а потім кинули його в снігу помирати. Знайшли Василя лише вдосвіта.

Василь – справжній захисник Батьківщини, він пройшов найгарячіші точки Донбасу. 

На його лікування родина щодня витрачає по кілька тисяч гривень, але поки що прогнози невтішні. Допомогти Василеві погодилися в Ізраїлі, але це також потребує коштів, яких у родини Василя немає. Тож родичі поліцейського сподіваються на небайдужість людей, спокій яких їхній Василь захищав.