386

Допомоги потребує боєць Євген Міщук

Євген Міщук внаслідок поранення осколком отримав важку травму голови. Боєць майже втратив зір, потребує складної операції та тривалої реабілітації.

Картка ПриватБанку: 5168 7573 1310 5365

Міщук Євгеній Євгенович

Внаслідок ворожого обстрілу із СПГ та БМП у районі Авдіївської промзони боєць розвідбатальйону Євген Міщук отримав украй важку травму голови. На щастя, захисник вижив, але попереду на нього чекає довга та складна реабілітація.

Наразі Євген вперше за півтора місяця може вийти з палати, та й то – на візку. Про себе та про службу хлопець мало що пам'ятає: йому 27 років, із багатодітної родини з Рівненщини, батьки померли.

"Навіть приблизно не скажу. Я не пам'ятаю нічого взагалі. Не пам'ятаю ані побратимів, ані командирів, нікого. Хлопці приходять, частково розповідають", – каже Євген.

В Євгена пошкодження кінцівок, але найстрашніше – травма голови. Невеликий осколок перебив вену, яка збирає всю венозну кров. Через це поранення герой утратив зір. Нині потроху починає бачити кольори.

Лікарі прогнозують щонайменше півроку реабілітації.  До того ж, на Євгена чекає складна операція – йому потрібно буде закрити частину черепа  металевою пластиною. Боєць дуже потребує будь-якої допомоги.