757

Допомога 10-річному Сашкові Дегтярьову

Термінової допомоги усіх небайдужих потребує Сашко Дегтярьов, пацієнту відділення онкогематології київського Охматдита.

Ольга (мати хлопчика), тел.:098 861 19 91

Реквізити для надання допомоги:

Отримувач: Приватбанк

Найменування Банка: Приватбанк

Номер рахунку: 2924 4825 5091 00

МФО: 305299

ОКПО 14360570

Призначення платежу:

Для нарахування на карту 4149 4978 5659 9750

Дегтярьова Ольга Олегівна (мати)

Призначення платежу: Благодійна допомога на лікування сина

10-річному Сашкові Дегтярьову, пацієнту відділення онкогематології київського Охматдита, необхідна ваша допомога та підтримка. Хлопчик має страшний діагноз – неходжкінська анапластична великоклітинна лімфома, ранній рецидив.

Перші симптоми хвороби (велике новоутворення на руці) з'явилось у жовтні 2015г., лікар у Сумах, до якого одразу ж звернулась мати хлопчика, призначив курс антибіотиків, але Сашкові не стало краще. Їм порадили поїхати до Інституту раку в Києві, але у зв'язку з відсутність місць, там відмовили у госпіталізації.

"Поїхали до Інституту рака, нам сказали: "Немає місць, їдьте додому". Кажу, тоді порадьте мені якусь клініку, щоб ми звернулись хоча б для консультації. Відповіли: "Ми нічого не знаємо", – розповідає Ольга Дегтярьова, мати Сашка.

Вдалось потрапити до хірургічного відділення Охматдита, де хлопчика прооперували, але за тиждень новоутворення з'явилось знову. Після повного обстеження Сашка перевели до відділення онкогематології та поставили діагноз – анапластична великоклітинна лімфома. Тут він пройшов курс хіміотерапії та вже в березні повернувся додому. В серпні під час планового обстеження, було виявлено ранній рецидив, Сашку довелося залишитись у клініці. Провели ще одну операцію, але стан хлопчика не покращувався.

Було прийнято рішення про необхідність аутотрансплантації. С 27 жовтня почали блок хіміотерапії, для якої потрібен препарат Адцетрис (ціна одного флакону - 61 000,36 грн.). Наступне введення планується через 2 тижні, а для повного курсу потрібно 4-6 флаконів. Зараз діє акція: купуючи 2 флакони, 3-й – у подарунок. Загалом треба зібрати 244 тис. грн.

Половину суми вже зібрано завдяки допомозі волонтерів та побратимів батька Сашка. Тато хлопчика – кадровий офіцер, з перших днів війни чоловік на передовій, зараз йому вдалося приїхати до Києва, щоб підтримати сина та дружину.  А в Сумах залишились ще бабуся та семимісячна сестричка Сашка. 

Хлопчик мріє повернутися додому, продовжити заняття у секції карате, ходити до школи, але попереду у нього ще тривале лікування.

Якщо ви можете стати донором для Сашка (група крові (III) Rh (+)) – телефонуйте Ользі, мамі хлопчика.

Батьки Сашка з надією звертаються за допомогою до усіх небайдужих!