298

Боєць Іван Семенюк терміново потребує допомоги

Іван Семенюк пішов на фронт, приховавши важку хворобу - лімфому Ходжкіна. Після перебування у зоні АТО недуга загострилась, чоловік потребує термінового лікування.

Картка ПриватБанку 5168 7420 2470 9762

Іван Семенюк

Телефон Ганни Семенюк (дружина) 066-612-16-03

Важке захворювання крові – лімфому Ходжкіна – у Івана Семенюка виявили ще у 2009 році. Чоловік пройшов курс лікування. Коли почалася війна, чоловік був у ремісії, тому відправився на фронт.

"Набридло дивитися, як здорові чоловіки ховаються за чим завгодно – за довідками, за грошима. Вирішив піти та допомогти, чим можу", – каже боєць.

В армію Іван записався, приховавши свою хворобу. Як механіка за спеціальністю, чоловіка відправили у 28-у бригаду – ремонтником.

Після двох років на передовій хвороба загострилася. Через слабкість у тілі навіть не міг встати із ліжка, але грошей на лікування не було. Гарантованих державою вартісних протиракових препаратів – також.

"На жаль, велику кількість препаратів за 2016 рік ми не отримали. Частину ми компенсуємо, це приблизно 50 відсотків. Те, чого не вистачає, хворі купляють за свої ж гроші", – коментує ситуацію Станіслав Нікулін, завідуючий гематологічним відділенням Миколаївської обласної лікарні. 

Вартість курсу хіміотерапії – близько 10-ти тисяч гривень. Тільки завдяки допомозі земляків, Іван пройшов один. Але щоб одужати, потрібно ще щонайменше шість таких курсів. Для родини, яка виховує двох неповнолітніх дітей, така сума є непідйомною.

Побратими вже збирають кошти для Івана і звертаються по допомогу до небайдужих українців.

"Людина, маючи таку хворобу ще до армії, пішла добровільно захищати Батьківщину. Закликаю усіх, хто може: ця людина повинна жити", – звертається Олександр Терещенко, голова Миколаївської спілки учасників АТО.

Лікарі кажуть, що у Івана гарні шанси видужати. Єдина умова – наявність потрібних препаратів. Наступний курс починається вже цього понеділка, 6-го березня, тому допомога потрібна бійцю якнайшвидше.