302

Боєць Дмитро Котов потребує допомоги

Дмитро Котов, боєць батальйону "Київська Русь", підірвався на міні та втратив обидві ноги. Наразі герой потребує тривалого лікування та реабілітації.

Картка ПриватБанку 4149 4978 2873 4519

Тетяна Котова (дружина)

Дмитро Котов, боєць батальйону "Київська Русь", три роки тому покинув будівельний бізнес у Києві і пішов захищати Батьківщину. Він пройшов Донеччину і Луганщину, служив сапером. За його плечима - півсотні знешкоджених мін і нерозірваних снарядів, але остання - біля Троїцького - Дмитрові не підкорилася. Боєць втратив ноги.

Першу операцію Дмитру робили у Бахмуті, до останнього сподівалися врятувати другу ногу, але через серйозне пошкодження осколками не змогли.

"На щастя, права культя вже готова до протезування. Ліву, на жаль, зберегти не вдалося. Але найголовніше, що людина жива. Думаю, через місяць його вже буде протезовано", - каже лікар Володимир Бондаренко. Він поруч із Дмитром ще з першої операції. Відмічає, що прогнози його пацієнт має дуже сприятливі.

Попри цілковите, але все ж таки тимчасове сприяння держави, шлях до одужання ще надто довгий та вартісний, родині знадобиться кожна копійка. Лікарі попереджають: попереду у Дмитра ще серйозна і тривала реабілітація.

Незважаючи на все, Дмитро Котов уже планує повернутися до роботи та захищати свою сім'ю і у мирному житті.

Допоможемо разом герою швидше повернутися до повноцінного життя!