Едді Хірн
8 вересня, 15:49 2162

"Вечір гігантів": промоутер Келла Брука про поєдинок Головкін – Брук

Бій Геннадій Головкін – Келл Брук, що відбудеться вже цієї суботи, 10 вересня, наразі є одним із найочікуваніших та найнепередбачуваніших поєдинків. Фанати по всьому світу затамували подих, слідкуючи за підготовкою боксерів та рахуючи дні до бою.

Поєдинок Головкін – Брук – двох боксерів, які ще не зазнавали жодної поразки – обіцяє стати наймасштабнішою та найбільш пам'ятною подією цього вечора.

Едді Хірн, промоутер британського боксера Келла Брука, цілком впевнений у своєму підопічному та вважає, що цей вечір має увійти в історію як вечір гігантів.

"Я нервую, я схвильований. Келл у відмінній формі. Я гадаю, ми зможемо це зробити, але я боюсь. Келл мав би боятись також, але він відчуває себе комфортно та впевнено. Келл трохи божевільний, він каже, що не може дочекатися. Він знає, що йому треба робити і куди рухатись, він знає, що був народжений для цього моменту. Це момент, коли Келл Брук стане зіркою. Чи вийде у нього це? Багато людей вірять, що ні. Я вірю, що так", – розповідає Едді Хірн у інтерв'ю з британським каналом IFL TV.

Цієї суботи, 10 вересня, о 23:05 дивіться пряму трансляцію вечору боксу з Лондона. Онлайн трансляція бою Головкін – Брук також буде доступна на сайті телеканалу 2+2. Повтор у неділю, 11 вересня, о 6:00.