Келл Брук
9 вересня, 11:44 2267

Келл Брук: "Кращий б'ється з кращим"

Глядачі більше ніж 100 країн світу готуються цієї суботи спостерігати за найвидивищнішим поєдинком непереможених суперників – непереможеного чемпіона світу по версіям WBA (Super), WBC и IBF у середній вазі Геннадія Головкіна та непереможеного чемпіона світу у напівсередній вазі по версії IBF Келла Брука.

У інтерв'ю під час одного зі своїх тренувань британський боксер Келл Брук зізнався, що почуває себе не так впевнено, як це виглядає на телебаченні, але спортсмен вдячний за підтримку своїй родині та фанатам.

"Моя сім'я сказала мені: "Послухай, ти особливий", – розповідає Келл Брук. – Я знаю, що у цьому поєдинку будуть удари, буде біль, буде найгірше, що може відчути людський організм. Я готовий пройти крізь пекло, щоб виграти цей бій".

Восени 2014 року британський спортсмен мало не помер після важкого ножового поранення, яке отримав у відпустці у Тенерифе. Келл Брук впевнений, що з тим, що він пережив тоді, не може зрівнятись жодний бій.

"У будь-якій битві є страх програти. Це мій найбільший страх, тому що все, що я робив – це вигравав. Але страх, нерви, хвилювання – це все частина бою. Я готовий до цього бою. Щоб бути кращим, треба перемагати кращих, а тут немає нікого краще за GGG, – впевнений боксер. – Це те, чим бокс і має бути: кращий б'ється з кращим"

Поєдинок кращих з кращих дивіться у прямій онлайн трансляції на 2+2 вже у суботу, 10 вересня, о 23:05.