Геннадій Головкін
9 вересня, 13:37 2093

Геннадій Головкін: "Ринг - це мій дім"

Головний бій вересня вже очікує на глядачів цієї суботи. На ринзі лондонської арени "О2" зустрінуться чемпіони, які ще не мали жодної поразки - казах Геннадій Головкін та британець Келл Брук. 

Геннадій Головкін – боксер, відомий не тільки у межах рідного Казахстану, а й по всьому світу, особливо у Америці, де наразі спортсмен проживає разом зі своєю сім'єю. Поєдинок, що відбудеться 10 вересня на лондонській арені "О2", обіцяє стати сенсацією як у британському, так і у світовому боксі. Багато середньоваговиків відмовились від бою з Геннадієм, тому його суперником став саме британський боксер Келл Брук, чемпіон світу у напівсередній вазі.

"Це стало великою новиною для мене, тому що я знаю цього хлопця, він сильний, він кращий у своєму дивізіоні,  – на офіційній прес-конференції повідомив Геннадій Головкін. – Сподіваюсь, що цей бій буде тим, чого очікують фанати. Враховуючи те, що білети було продано за 11 хвилин, я можу собі уявити, чого вони очікують".

Казахський боксер, не дивлячись на те, що бій відбудеться на британському ринзі, почуває себе досить впевнено.

"Цього разу це буде для мене новий досвід, але я готовий. Ринг – це ринг, не має значення де: у Нью-Йорку, Каліфорнії, Британії, Монако. Ринг – це ринг. І це мій дім", – прокоментував Геннадій суботній поєдинок у інтерв'ю з HBO Boxing News.

Дивіться пряму онлайн трансляцію вечору боксу у Лондоні вже завтра о 23:05 на 2+2.

Подібні публікації

Келл Брук: "Кращий б'ється з кращим"

Глядачі більше ніж 100 країн світу готуються цієї суботи спостерігати за найвидивищнішим поєдинком непереможених суперників – непереможеного чемпіона світу по версіям WBA (Super), WBC и IBF у середній вазі Геннадія Головкіна та непереможеного чемпіона світу у напівсередній вазі по версії IBF Келла Брука.
9 вересня, 11:44
2267

"Вечір гігантів": промоутер Келла Брука про поєдинок Головкін – Брук

Бій Геннадій Головкін – Келл Брук, що відбудеться вже цієї суботи, 10 вересня, наразі є одним із найочікуваніших та найнепередбачуваніших поєдинків. Фанати по всьому світу затамували подих, слідкуючи за підготовкою боксерів та рахуючи дні до бою.
8 вересня, 15:49
2162

Келл Брук: все заради перемоги

Щоб вийти на ринг проти чемпіону світу по версіям WBA (Super), WBC и IBF казаха Геннадія Головкіна, британський боксер Келл Брук піднявся на дві вагові категорії. 
6 вересня, 11:36
1747

Довгоочікуваний поєдинок Геннадій Головкін - Келл Брук на 2+2

Вже цієї суботи, 10 вересня, на каналі 2+2 відбудеться пряма трансляція з Лондона вечора боксу, головним поєдинком якого буде чемпіонський бій у середній вазі казаха Геннадія Головкіна та британця Келла Брука. 
5 вересня, 17:15