15 червня, 17:08 800

2+2 транслюватиме Чемпіонат Європи з боксу

Телеканал 2+2 отримав ексклюзивні права на показ боїв Чемпіонату Європи з боксу, який вперше за всю історію турніру відбудеться в Україні. 

24 червня, о 16:00 на 2+2 розпочнеться пряма трансляція фінальних поєдинків Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків, який стане кваліфікаційним етапом до Чемпіонату світу – 2018 у Гамбурзі. Заявку на участь в історичному турнірі подали понад 250 найкращих боксерів-любителів з 40 європейських країн. За право проводити спортивний форум боролися Росія, Туреччина та Україна, зрештою переміг Харків, який вже проводив спортивні події подібного рівня.

"Управління спортивних проектів 1+1 Media із гордістю і відчуттям великої відповідальності готує до показу цей великий проект, адже телевізійні трансляції з Харкова дивитимуться не лише в Україні, а й в Європі та усьому світі. Ми вже маємо досвід показу боксерських змагань найвищого рівня, тому я впевнений у якості нашої роботи. Ми зробимо все, щоб кожен глядач відчув себе не лише свідком, а й справжнім учасником події. Українські боксери сподіваються на увагу і підтримку вболівальників –  дамо їм відчути, що ми поруч!" – зауважив керівник управління спортивних проектів 1+1 media Степан Щербачов.

21 та 23 червня глядачі 2+2 зможуть побачити кращі моменти видовищних поєдинків чвертьфіналу та півфіналу континентального боксерського форуму у спеціальних дайджестах. Коментувати трансляції турнірів будуть Олег Шмідт, Володимир Кобельков і спортивний експерт Валентин Литвинчук.

Онлайн трансляція поєдинків також буде доступною на сайті телеканалу 2+2.