Геннадій Головкін – Келл Брук
9 вересня, 14:23 3340

2+2 покаже в прямому ефірі чемпіонський бій Геннадія Головкіна

У суботу, 10 вересня, на каналі 2+2 відбудеться пряма трансляція з Лондона вечора боксу, головним поєдинком якого стане чемпіонський бій за версіями  WBC, IBF і IBO у середній вазі (до 72,6 кг) Геннадія Головкіна (Казахстан) та Келла Брука (Велика Британія).

Геннадій Головкін проведе захист трьох своїх чемпіонських титулів у середній вазі.  Для 34-річного Геннадія Головкіна поєдинок 10 вересня стане першим захистом за версією WBC, другим – за версією IBF та чотирнадцятим – за IBO. Бій мав би також стати 17-м захистом титулу WBA, але WBA не санкціонувала його з міркувань безпеки боксерів, адже в Келла Брука ще немає виступів у середній вазі, тому цей титул не стоятиме на кону в Лондоні. Суперник Геннадія Головкіна, 30-річний Келл Брук, непереможений британський чемпіон IBF у другій напівсередній вазі. На момент домовленості про бій, Брук був чемпіоном у ваговій категорії на дві ваги нижчій, ніж Головкін, але взяв на себе зобов'язання до поєдинку досягнути повноцінного ліміту середньої ваги. Обидва боксери ще не програли жодного зі своїх боїв на професійному ринзі. Геннадій Головкін загалом виграв 35 боїв (32 – нокаутом), в активі британця 36 перемог, з них 25 – нокаутом.

Для Геннадія Головкіна це буде перший бій у Великій Британії. Раніше він проводив поєдинки в семи країнах: Німеччині, Україні, США, Данії, Панамі, Казахстані і Монако. Поєдинок Головкін – Брук відбудеться на одній з найбільших у Європі критих арен "The О2" у Лондоні. Пряма трансляція розпочнеться на каналі 2+2 у суботу, 10 вересня, о 23:05.

Пряма трансляція з Лондона також буде доступною на сайті телеканалу 2+2.