Хлопці з передової подивилися першу серію "Гвардії"
15 травня, 11:10 3057

Хлопці з передової подивилися першу серію "Гвардії"

Канал "2+2" презентував серіал про події на Майдані.

 

Презентація серіалу пройшла не за звичним графіком. Окрім столичного бомонду до перегляду першої серії картини запросили хлопців, які добре знаю що значить служити в гвардії. Вони прийшли подивитися фільм про себе. І саме їх думка з приводу достовірності стала лакмусовим папірцем для фільму. Перші випробування пройшли з успіхом. Глядачам сподобалось те, що вони побачили. З приводу картини декілька слів сказав виконавець головної ролі – російський  актор з українським корінням – Олексій Горбунов.

"Пацанів стільки воює! Ми за рік стільки подій пережили, що у нас вже є на десять років історій для кіно! Зараз тільки треба групи збирати, давати молодим писати, і грати, як артистам",  - сказав Горбунов.

На телеекранах військово-патріотична драма "Гвардія" з'явиться 23 травня. Дивіться на "2+2" о 20:00.

Подібні публікації

Творча команда серіалу "Гвардія" - на фінішній прямій!

Серіал "Гвардія" - кіно про реальне життя, про війну без прикрас вже скоро в ефірі 2+2.
18 лютого, 13:28

Стартували зйомки серіалу "Гвардія"

Сьогодні 1 грудня телеканал "2+2" спільно з компанією "Президент фільм Україна" приступили до зйомок серіалу "Гвардія". У головних ролях - Олексій Горбунов, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Ступка, Костянтин Шафоренко, Вано Янтабілідзе.
1 грудня, 12:48

На "2+2" покажуть серіал про українських добровольців

Буквально вчора вони стояли по різні боки барикад, а нині об'єдналися аби захистити країну від зовнішнього ворога. Серіал "Гвардія" - історія про перших добровольців. У своїй тематиці - це єдина вітчизняна кінострічка. Спільний проект телеканалу "2+2" та компанії "Президент фільм Україна". Вже у березні глядачі "2+2" побачать перші чотири серії.
30 грудня, 14:02
5356

Дмитро Ступка про "Гвардію": "Де б ще актори так відчували зв'язок між життям і грою?"

23 травня на телеканалі стартує серіал, герої якого були учасниками подій на Майдані
7 травня, 11:23
1550

23 травня на "2+2" прем'єра "Гвардії"

У суботу 23 травня на телеканалі "2+2" відбудеться прем'єра військово-патріотичної драми "Гвардія" про переломні події минулого року в Україні та перших добровольців Національної гвардії. У головних ролях: Олексій Горбунов, Ахтем Сеітаблаєв, Вано Янтбелідзе, Дмитро Ступка, Анна Топчій, Костянтин Шафоренко.
29 квітня, 13:36
7531